Školení Slitiny Hliníku Baseball Pálky Baseball Bat O Trochu Softball Netopýrů 21 Školení Slitiny Hliníku Baseball Pálky Baseball Bat O Trochu Softball Netopýrů 21 Školení Slitiny Hliníku Baseball Pálky Baseball Bat O Trochu Softball Netopýrů 21 Školení Slitiny Hliníku Baseball Pálky Baseball Bat O Trochu Softball Netopýrů 21

Školení Slitiny Hliníku Baseball Pálky Baseball Bat O Trochu Softball Netopýrů 21" 25" 28" 30" 32" palec Sportovní Fitness Vybavení

495.53 Kč 445.91 Kč
Skladem
w1081

Derivát Řady: Netopýři
Sport: tenisový míček
Číslo Modelu: NIC
Použitelné Lidí: Muž
Bat Materiálu: Hliníkové Slitiny
Použití: Cvičení Baseball
Typ: bat
Fit: Baseball

 • Školení Slitiny Hliníku Baseball Pálky Baseball Bat O Trochu Softball Netopýrů 21" 25" 28" 30" 32" palec Sportovní Fitness Vybavení

  21# prosím, vyberte si jiné velikosti

  Platba:

  1 . Vezměte prosím na vědomí, že budeme AKCEPTOVAT ALIPAY, PODMÍNĚNÁ, Mít žádný problém při platbě prosím, kontaktujte nás, pomůžeme vám vyřešit problém.

  2 . Kupující je odpovědný za veškeré daňové a/nebo daně účtované jejich zemi.

  Doprava

  1 . Připravte se time : položky budou rozeslány do 3-5 pracovních dnů po youdone platby, vzhledem k množství. Pak můžete sledovat on-line.

  2 . Způsob doručení :

  A ,DOPRAVA ZDARMA metoda: tato položka bude dodáno do China Post Air Mail , www.pension-antik.cz Standardní Dodávky,SPSR,různých zemí, budeme posílat různé lodi styl. V aplikaci word ,budeme vybírat nejlepší a rychlá loď styl na odeslat položku na vás .Můžete sledovat položky, přes alibaba systém, nebo poštou webset. China Post Air Mail je k dispozici pro 26 zemí/ oblastí: USA, velká Británie, Austrálie, Brazílie a Kanada, Itálie, Turecko, Španělsko, Malajsie, Francie, Rusko, Švédsko, Nový Zéland, Norsko, Švýcarsko a Japonsko, Thajsko, Irsko, Izrael, Belgie, Polsko, Korea, Rakousko, Německo, Dánsko, Singapur.

  Doba dodání: do USA a Kanada: 15 dní-20days, aby se Evropa země: 20 dní-25 dní, do Asijských zemí: 7-15 dní, do jiných zemí/ oblastí: 25 dní-30 dní.

  B . Pokud potřebujete dodání prostřednictvím jiné metody( EMS/ UPS/DHL) nebo jste z jiné země, které jsou vyloučeny výše, existují rozdíly dodání poplatek je třeba zaplatit, prosím, najít to, když umístíte objednávku.

  C . S cílem zajistit, že obdržíte svou objednávku nižší daně při dovozu, budeme deklarovat jako "DÁREK" /vzorku s nižší hodnotou, a to nižší cena neodráží celkové ceny, kterou jste zaplatili nebo tržní hodnotu produktu a může se nepoužije pro země s různými celní pravidla.

  Poplatek za doručení

  Kupující je odpovědný za veškeré daňové a/nebo daně účtované jejich zemi

  Návrat politiky

  doufáme, že naše produkty můžete vždy udělat radost. Pokud je něco špatně, prosím, kontaktujte nás na první čas, i když chat on-line systém nebo e-mail do 3 dnů po příjezdu, lépe se s obrázky pro zobrazení problém jasně.

  Pokud potřebujete vrátit, Návrat musí být provedena do 7 dnů po příjezdu, kupující je odpovědný za poplatek za doručení.

  Sladké připomenout

  jsme závislí na našich spokojenost zákazníka uspět, proto vaše zpětná vazba je pro nás extrémně důležité. Můžete nás kontaktovat kdykoliv před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu, jsme vždy zde s vámi spolupracovat na řešení všech problémů, a odpoví vám ve 12 hodin, pokud to není čas v kanceláři.Pokud se cítíte dobře, prosím, nezapomeňte nechat nám dobré hodnocení, děkuji!

  Velké objednávky sleva

  Pokud potřebujete dát větší řád, což je více než max množství, prosím, kontaktujte nás získat speciální slevu.

  Štítky: legrační nos, baseball taco, baseball bat oceli, baseball dárek, míč baseball, profesionální baseballové školení, 32 bit hra, baseball držák, hliníkové bat, raketa.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty