Dezinfekce Kapaliny Stroj Na Výrobu Chlornanu Sodného Generátor Čisticí Stroj Na Výrobu Domácích Dis-Infekce Germicidní Mak Dezinfekce Kapaliny Stroj Na Výrobu Chlornanu Sodného Generátor Čisticí Stroj Na Výrobu Domácích Dis-Infekce Germicidní Mak Dezinfekce Kapaliny Stroj Na Výrobu Chlornanu Sodného Generátor Čisticí Stroj Na Výrobu Domácích Dis-Infekce Germicidní Mak Dezinfekce Kapaliny Stroj Na Výrobu Chlornanu Sodného Generátor Čisticí Stroj Na Výrobu Domácích Dis-Infekce Germicidní Mak Dezinfekce Kapaliny Stroj Na Výrobu Chlornanu Sodného Generátor Čisticí Stroj Na Výrobu Domácích Dis-Infekce Germicidní Mak Dezinfekce Kapaliny Stroj Na Výrobu Chlornanu Sodného Generátor Čisticí Stroj Na Výrobu Domácích Dis-Infekce Germicidní Mak

Dezinfekce Kapaliny Stroj Na Výrobu Chlornanu Sodného Generátor Čisticí Stroj Na Výrobu Domácích Dis-Infekce Germicidní Mak

1 505.37 Kč 1 219.25 Kč
Skladem
w10958

Feature3: Rmicidal Maker
Čas na trh: Května-15
Instalace: Desktop
Značka: MEXI
5 Stupňový Filtrační: No
Rozhraní Průměr: NIC
Čištění Pozici: Další
Požadavky Na Kvalitu Vody: Obecní Voda/Dobrá Voda
Původ: KN(Původu)
Číslo Modelu: 20200730
Vydatnosti(L/Min): 0.1
Feature1: Ochrana Ovoce a Zeleniny, Oblečení
Typ: kondicionér
Výkon (W): Jako Show
Feature2: Pro Domácí Kancelář
Materiál: Ultrafiltrace
Úprava vody Typ stroje: Čistička Vody
Funkce: Nepřímé Nápoj
Certifikace: NIC
Použití: Džbán

 • Dezinfekce Kapaliny Stroj na Výrobu Chlornanu Sodného Generátor,Čisticí prostředky, Takže Stroj, Domácnost Dis-Infekce Germicidní Maker pro Domácí Kancelář Ochranu Ovoce a Zeleniny, Oblečení

  100% zbrusu nový a vysoce kvalitní

  Vlastnosti:

  Kyseliny chlorné (Hclo) je neškodný. To je oficiálně schválen FDA a Japonsko. To je asi 80 krát účinnější než bělení vody. Chlornan sodný (NaOCl) je hlavní složkou bělidla vody, který je také účinný pro sterilizaci a dis-infekce.

  Čistá kvalita, použití jedlé soli a vody jako suroviny, žádné další nečistoty. To může být provedeno rychle do 3 minut, a může být zabit tím, že high-rychlosti dis-infekce v 2-10 minut. Různé mikroorganismy mohou zabít všechny viry. Účinně zabránit jater, pohlavně přenosných chorob, gyn-ekologické zánět, onemocnění, cholera, tyfus a dalších nemocí. Nejen přesné dezinfekční účinek, ale také pohodlné a efektivní malý pomocník pro domácí dis-infekce.

  Kyseliny chlorné dezinfekční prostředek může být široce používán v potravin, oblečení a bydlení, včetně lidského zdraví. Rozklad rostlinných zbytků na povrchu, antipruritické čištění, bělení, deodorization a zachování, ochrana, prevence proti komárům a chov.

  Za druhé, to může být použita pro domácnosti, čištění a sterilizace, zeleniny a ovoce, čištění,odstranění, zranění dis-infekce, dítě, úklid, domácí hygiena, atd. Kromě úklid domácnosti, můžete také umýt ovoce a zeleninu přímo.

  Specifikace:

  Generované čas: 8min/13min

  Jmenovité napětí: 110-220 (V)

  Výkon: 18 (W)

  Velikost: jak je znázorněno na obrázku

  Barva: jak je znázorněno na obrázku

  Množství: 1 ks

  Poznámka:

  Prosím, laskavě poznamenat, uvedených výrobek je vyráběn a distribuován v zahraničí a podléhá zákonům své země původu.

  Přechod: 1 cm=10 mm=0.39 inch

  Žádný maloobchodní balíček.

  Prosím, dovolte 1-3mm chyba vzhledem k ruční měření. pls ujistěte se, že vám nevadí, že předtím, než jste nabídku.

  Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. Děkuji!!!

  Balíček zahrnuje:

  1*Kapaliny Stroj Na Výrobu

  Štítky: dezinfekci vody, elektrický mixér, sodík, chlornan vápenatý, tekutý sodík, vysokotlaké sodíkové výbojky, průmyslové chlornanu generátory, lampa sodíku, kitchenaid, kyseliny chlorné vody maker.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty