Wilkinson WJN-07 Elektrická Kytara Stroj Hlavy Tunery pro ST nebo TL Tele Chrome Silver Ladění Kolíčky ( S obaly ) Wilkinson WJN-07 Elektrická Kytara Stroj Hlavy Tunery pro ST nebo TL Tele Chrome Silver Ladění Kolíčky ( S obaly ) Wilkinson WJN-07 Elektrická Kytara Stroj Hlavy Tunery pro ST nebo TL Tele Chrome Silver Ladění Kolíčky ( S obaly ) Wilkinson WJN-07 Elektrická Kytara Stroj Hlavy Tunery pro ST nebo TL Tele Chrome Silver Ladění Kolíčky ( S obaly ) Wilkinson WJN-07 Elektrická Kytara Stroj Hlavy Tunery pro ST nebo TL Tele Chrome Silver Ladění Kolíčky ( S obaly ) Wilkinson WJN-07 Elektrická Kytara Stroj Hlavy Tunery pro ST nebo TL Tele Chrome Silver Ladění Kolíčky ( S obaly )

Wilkinson WJN-07 Elektrická Kytara Stroj Hlavy Tunery pro ST nebo TL Tele Chrome Silver Ladění Kolíčky ( S obaly )

494.00 Kč 252.03 Kč
Skladem
w1096

Číslo Modelu: WJN-07
Typ: Tuning Peg
Původ: KR(Původu)

 • Zde je ochranný film na "W" logo,Když obdržíte balíček, můžete trhat ji.

  Informace O Zákazníkovi 1.Obrázky produktu do sedmi dnů po doručení, prosím, ujistěte se, že dodací adresu, je správné. Naše výrobky jsou nové produkty, tam bude práce pracovníků kvality a kvantity před odesláním, prosím zákazníky v pohodě. 2.Položky jsou dodávány pomocí EMS. dosah většiny zemí v rámci 10-20business dny. To je pro USA. KANADA. AUSTRÁLIE. . Pro ostatní země. to může trvat více času, aby se dospělo. 3.Balíček-Pro balíček. naše společnost bude mít metodu standardizovaného balení. obvykle. během přepravy je velmi silný. 4.Klademe velký důraz na všechny vaše spravedlivé hodnocení, pokud jste spokojeni s našimi produkty, prosím, chválu, aby nás podpořit, budeme velmi vděční. Pokud máte jakékoliv nespokojenosti, prosím, komunikovat s námi, věřím, že každý rozumný problémy můžeme rychle vyřešit, prosím, nespěchejte, dejte nám špatnou recenzi. 5.Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

  Štítky: plamen krku kytary, wilkinson tunery bass, tuner, gotoh originální, tuner wilkinson, látky peg, retardéry, bass tuner, doutník box kytary díly, bass hofner.

 • Recenze (3)

  • Oioioi80

   Very fast and good product

  • Mmohitmehta2007

   Never arrived, disgraceful

  • LindyRaee

   Good value. Thanks

  Napsat recenzi

Související produkty