Chladicí Ventilátor Pro PS4 Dual Controller Charger Dock Station Slim Vertikální Stojan USB X7JC Chladicí Ventilátor Pro PS4 Dual Controller Charger Dock Station Slim Vertikální Stojan USB X7JC Chladicí Ventilátor Pro PS4 Dual Controller Charger Dock Station Slim Vertikální Stojan USB X7JC Chladicí Ventilátor Pro PS4 Dual Controller Charger Dock Station Slim Vertikální Stojan USB X7JC Chladicí Ventilátor Pro PS4 Dual Controller Charger Dock Station Slim Vertikální Stojan USB X7JC Chladicí Ventilátor Pro PS4 Dual Controller Charger Dock Station Slim Vertikální Stojan USB X7JC

Chladicí Ventilátor Pro PS4 Dual Controller Charger Dock Station Slim Vertikální Stojan USB X7JC

628.20 Kč 552.79 Kč
Skladem
w10993

Značka: Kůra Pro
Původ: KN(Původu)
Kompatibilní Značka/Model: Sony
Certifikace: NIC
Číslo Modelu: X7JC4NB502477

 • Vlastnosti:

  OOTDTY

  All-In-One pro PS4/Slim/Pro Konzole: Vertikální stojan+ Chladící Ventilátor + regulátor nabíjecí stanice+ + 2 Nabíječky Indikátor+ 12 sloty hry skladování+ USB HUB porty.

  Vysoce účinné Chladicí Systém: Dvě Modernizované Chladicí Ventilátory udržet vaše konzole v pohodě a klidu, rozptýlit teplo z konzole, zlepšit provozní životnost.

  LED Indikátory a Rychlé Nabíjení Rychlost: dáme vám vědět stav nabíjení na první pohled, červený indikátor znamená, nabíjení, zelené světlo znamená, že je nabíjení dokončeno; nabíjení by poskytnout jen 2-2.5 hodin.

  3 X Extra USB HUB Porty: Přijít s 3 ROZBOČOVAČ USB porty pro připojení jiných USB zařízení, jako je myš, klávesnice, sluchátka, atd. Ale nedoporučuje se pro nabíjení.

  12 Hru Skladování: Úspora místa design, tam jsou 12 ks hra úložiště pro ukládání vaše staré a nové hry společně.

  Specifikace:

  Specifikace

  Typ: PS4 Série Vertikální Stojan s Cooling Stand

  Materiál: ABS

  Rozměry výrobku: 247X210X20mm

  Aktuální: max proud pro jednotlivé řadiče je až 800mA, kdy regulátor nabíjení, průměrný proud je 400mA, když se dva regulátory nabíjení (žádný ventilátor pracuje)

  Maximální Rychlost Ventilátoru:3500 + 10%PRM

  Nabíjení: 2-2.5 Hodin (Oba řadiče současně)

  Napájení: USB 5V (Přímo připojený USB kabel do konzole)

  Obsah Balení:

  1 x PS4 Série Vertikální Stojan s Cooling Stand

  4 x Micro USB Adaptér Porty

  1 x Nabíjecí Kabel

  1 x Uživatelská Příručka

  Štítky: dual shock ps4 v2, delta fan ffb0924ehe, ovládání ps5, wii stojí bílá, hra ps4, ps vr, compelit ps4 konzole playstation 4, 4 ps, dokovací stanice, stadia řadič stand.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty