1Box 100ks Vysoce Kvalitní Superly Remover Nohy Rašple Čepel z Nerezové Oceli, Pedikúru Nástroje Pro Feetheel Tvrdé Mrtvé Kůže 1Box 100ks Vysoce Kvalitní Superly Remover Nohy Rašple Čepel z Nerezové Oceli, Pedikúru Nástroje Pro Feetheel Tvrdé Mrtvé Kůže 1Box 100ks Vysoce Kvalitní Superly Remover Nohy Rašple Čepel z Nerezové Oceli, Pedikúru Nástroje Pro Feetheel Tvrdé Mrtvé Kůže 1Box 100ks Vysoce Kvalitní Superly Remover Nohy Rašple Čepel z Nerezové Oceli, Pedikúru Nástroje Pro Feetheel Tvrdé Mrtvé Kůže

1Box 100ks Vysoce Kvalitní Superly Remover Nohy Rašple Čepel z Nerezové Oceli, Pedikúru Nástroje Pro Feetheel Tvrdé Mrtvé Kůže

123.06 Kč 104.70 Kč
Skladem
w10996

Typ Položky: Nehty Nástroje/Nail Manikúra
Blade Velikost: 2,6 cm*2.2 cm
Použití pro: Odstranění Nohy Mrtvé Kůže Kůžičky
Materiál: vysoce kvalitní nerezové oceli
Množství: 100ks
Číslo Modelu: DP227-02
Čistá Hmotnost: 75g
Velikost: Normal

  • 1Box 100ks Vysoce Kvalitní Superly Remover Nohy Rašple Čepel z Nerezové Oceli, Pedikúru Nástroje Pro Feetheel Tvrdé Mrtvé Kůže Obsah Balení: 100Pcs Čepel zpětnou Vazbu:

    Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. PROSÍM, ZANECHTE POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU A 5 HVĚZDIČEK, POKUD JSTE SPOKOJENI S NAŠIMI POLOŽKY A SLUŽBY.

    Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

    Štítky: miniaturní pedikúra sada, manikúra pedikúra sada, dámské pedikúra sada, pedikúra vrtačka set, braun pedikúra sada, korejský pedikúra sada, dítě pedikúra sada, univerzální pedikúra sada, černá pedikúra sada, pedikúra stěrka set.

  • Recenze (0)

    Napsat recenzi

Související produkty