Pracovní stůl WORX WX051 skládací truhlářské pracovní Stoly garáže univerzální tabulka Pracovní stůl WORX WX051 skládací truhlářské pracovní Stoly garáže univerzální tabulka Pracovní stůl WORX WX051 skládací truhlářské pracovní Stoly garáže univerzální tabulka Pracovní stůl WORX WX051 skládací truhlářské pracovní Stoly garáže univerzální tabulka Pracovní stůl WORX WX051 skládací truhlářské pracovní Stoly garáže univerzální tabulka

Pracovní stůl WORX WX051 skládací truhlářské pracovní Stoly garáže univerzální tabulka

3 318.73 Kč
Skladem
w11030

Značka: worx
Původ: KN(Původu)
Číslo Modelu: WX051

 • SPECIFIKACE

  Pegasus Worx wx051-to je univerzální řešení pro truhlářství. S optimální rovnováhou hmotnosti a pevnosti, pracovní stůl je skutečný najít pro malé dílny. I přes nízkou hmotnost, maximální zatížení je 136 kg.

  Skládací konstrukce

  Skládání stolu umožňuje uložit místa v dílně a vyžaduje minimum času k sestavení. Rychle postavený-in svorky spolehlivě opravit stolu v rozloženém stavu polohy, zamezení kývání. Univerzální spony jsou kompatibilní s ostatními Worx nářadí.

  Všestrannost

  Pracovní stůl může být také použit jako nástavba pro řezání dřeva, skládací nástroj skladovací zásobník pomůže udržet pořádek v dílně. Maximální zatížení je 136 kg.

  Pole pro kreativitu

  Navzdory dostatečně lehký, skládací konstrukce, pracovní plocha stolu je 78x64 cm. Dvě rychlé svorky svorky jsou instalovány v tabulce. Kromě toho, že pracovní plocha může být snížena na polovinu, v závislosti na velikosti obrobku. Výška stolu-81 cm.

  Montáž není nutná

  Pegasus stůl je dodáván se sadou rychle-upínací svorky (2 ks.) další zastávky (4 ks.) a je již připraven k práci!

  OBSAH BALENÍ:

  Pracovní stůl Worx wx051;

  2 Rychlé svorky;

  2 svorky svorky;

  Box.

  Plná velikost tabulky

  78x64 cm

  Výška stolu

  81 cm

  Hmotnost

  13,5 kg

  Může vydržet váhu

  135 kg

  VZHLED KÓDU

  Štítky: pohyb worx, tabulka, pracovní stůl, worx organizace, kovový frézovací stůl, worx pegasus keter, worx, naklápění frézovací stůl, hliník router tabulky, worx green, 20v worx.

 • Recenze (4)

  • Cw Hellraiser

   Finally, got the Workbench! He's really good! Quality at altitude. Long chose the workbench. .. There was an idea to buy wolfkraft master 600, but chose this one, and I almost do not regret it. Damn, straight, well, very convenient, thoughtful, quality! With age, boys do not change, just toys, they, become more expensive... Well, of course, thank you for the store!

  • Zhanshiko1

   Delivery by courier for a week. Great workbench. Strong. I really liked it. Registered on the site Worx. gave a guarantee. We'll be in work.

  • Franktheman1

   Very quickly, the box is whole, handed personally in hand. The price is just gorgeous!))) I wish I 'd known about his existence in the summer when I built a daft in front of the pool, house for swimming pool equipment and house block. And then I had to make out of the wood tables, goats and other shit

  • Wblloydbanx

   12.11.2020 ordered, 11.11.2020 delivered the courier to the house. The plastic of the table is good, interesting thing, I did not try it in work. There are fasteners for fixing materials with which you plan to work.

  Napsat recenzi

Související produkty