Přirozené Syrové Červené Korund Krystal Hrubý Vzorek Madagaskar energie, minerální kameny a krystaly pro výrobu šperků Přirozené Syrové Červené Korund Krystal Hrubý Vzorek Madagaskar energie, minerální kameny a krystaly pro výrobu šperků Přirozené Syrové Červené Korund Krystal Hrubý Vzorek Madagaskar energie, minerální kameny a krystaly pro výrobu šperků Přirozené Syrové Červené Korund Krystal Hrubý Vzorek Madagaskar energie, minerální kameny a krystaly pro výrobu šperků Přirozené Syrové Červené Korund Krystal Hrubý Vzorek Madagaskar energie, minerální kameny a krystaly pro výrobu šperků Přirozené Syrové Červené Korund Krystal Hrubý Vzorek Madagaskar energie, minerální kameny a krystaly pro výrobu šperků

Přirozené Syrové Červené Korund Krystal Hrubý Vzorek Madagaskar energie, minerální kameny a krystaly pro výrobu šperků

349.51 Kč 332.03 Kč
Skladem
w11089

Styl: feng shui
Jméno: Přírodní Červený Korund Crystal
Téma: Vlastenectví
Materiál: Přírodní Kámen
Použití: obchodní dárky, domácí dekorace, reiki léčení
barva: červená
Tvar: štěrk
Vlastní: Ano
Regionální Funkce: Čína
Značka: sisterstone

 • Přirozené Syrové Červené Korund Krystal Hrubý Vzorek Madagaskar energie, minerální kameny a krystaly pro výrobu šperků Materiál: Přírodní Červená Korund Crystal balení: s bublinkovou fólií uvnitř a bezpečná taška venku. Poznámka: 1. Prosím, dovolte malou velikost chyba vzhledem k ruční měření. Díky za pochopení.

  2. Monitory nejsou kalibrovány stejné, položka barvy zobrazené na fotografiích může být zobrazeno mírně lišit od reálného objektu. Vezměte prosím na skutečný jako standard.

  Štítky: korund hrubý, korund červená, krystal korundu, red hrubý krystal, raw rock, granát raw, krystal hrubý, hrubý křišťálové lebky, jaspis červený, hrubý krystal černá.

 • Recenze (1)

  • Rodrigo10 Vgs

   Great items Great seller

  Napsat recenzi

Související produkty