Fialové hlíny Yixing hrnec slavný ručně malované Hequ palác lucerna hrnec původní část hlíny čajový set Fialové hlíny Yixing hrnec slavný ručně malované Hequ palác lucerna hrnec původní část hlíny čajový set Fialové hlíny Yixing hrnec slavný ručně malované Hequ palác lucerna hrnec původní část hlíny čajový set Fialové hlíny Yixing hrnec slavný ručně malované Hequ palác lucerna hrnec původní část hlíny čajový set Fialové hlíny Yixing hrnec slavný ručně malované Hequ palác lucerna hrnec původní část hlíny čajový set

Fialové hlíny Yixing hrnec slavný ručně malované Hequ palác lucerna hrnec původní část hlíny čajový set

1 267.78 Kč 874.77 Kč
Skladem
w1110

Styl: čínský
Kapacita: 200ml
Balení: Dárkový Box
Původ: KN(Původu)
Kategorie Produktu: konvice
Materiál: Fialové Hlíny
Kvality výrobků: První Třídy
čas výrobek na trh: Červenec 2020
Povrch Proces: ruční práce
Značka: XINCI

 • Popis:

  Umělec síly

  Jméno: Hequ paláce lucerna

  Balení brokát box, brocade bag, hrnec lano a kabelka

  Bahno §

  Výstup 9 jamek

  vnitřní stěny, těsnění

  Kapacita 230cc ± 10cc

  Řemesla, Ruční Práce

  Tento druh konvička má hladké linie, rukojeti, výtok a tělo.To je dobrý hrnec pro sbírání a hraní.Barva hlíny je jednoduché a elegantní.To může být použit pro dlouhou dobu, aby se čaj.Tělo hrnce je teplé a čaj polévka je jemná a voňavá.

  Vlastnosti bahna jsou těžké písčité půdy, jako poctiví zemědělci.Po dlouhé době používání, to se postupně ukazuje jeho okraji, se rychle rozvíjí, a je jemný a slavnostní.Linka je krásné a přirozené, ústa rukojeť je koordinována, a tělo sudu je uzavřeno s štíhlé rukojeti

  Poškozené fialová písku je křehké.Zkontrolujte prosím, zda je pečlivě, když jste to podepsal.Pokud tam jsou nějaké škody, prosím, vzít fotografii a odeslat ji na zákaznický servis personálu na stejný den, a můžete reedice.

  Je doporučeno, aby vařit zralé Pu ' er čaj, starý bílý čaj, černý čaj, atd. to je navrhl, že jeden šálek čaje by měly být uchovávány.

  Štítky: keramické květináče, květináč, hrnec malý, hliněné květináče, hliněné květináče, hliněný hrnec malý, květináč terakota, keramický hrnec, jíl květináč, hliněné pánvi.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty