Osobní libovolný Název Gold Bling Dudlík S Řetězci Klip BPA Free Dummy 7 Barev k Dispozici Dokonalé Dítě Sprcha Dárek Osobní libovolný Název Gold Bling Dudlík S Řetězci Klip BPA Free Dummy 7 Barev k Dispozici Dokonalé Dítě Sprcha Dárek Osobní libovolný Název Gold Bling Dudlík S Řetězci Klip BPA Free Dummy 7 Barev k Dispozici Dokonalé Dítě Sprcha Dárek Osobní libovolný Název Gold Bling Dudlík S Řetězci Klip BPA Free Dummy 7 Barev k Dispozici Dokonalé Dítě Sprcha Dárek Osobní libovolný Název Gold Bling Dudlík S Řetězci Klip BPA Free Dummy 7 Barev k Dispozici Dokonalé Dítě Sprcha Dárek Osobní libovolný Název Gold Bling Dudlík S Řetězci Klip BPA Free Dummy 7 Barev k Dispozici Dokonalé Dítě Sprcha Dárek

Osobní libovolný Název Gold Bling Dudlík S Řetězci Klip BPA Free Dummy 7 Barev k Dispozici Dokonalé Dítě Sprcha Dárek

473.23 Kč 354.98 Kč
Skladem
w11144

Funkce: Bling Bling Dudlík
Číslo Modelu: BP252
Velikost: 0-6 Months, 6-18 Months
Vzor Typu: Tisk
Materiál: PP+Silikon+Kamínky
Typ: Dudlík
Materiál, Funkce: PVC Zdarma
Balení: Kombinace zařízení
Položka: Vlastní Dítě Dudlík
Původ: KN(Původu)
Věk: > 0 měsíců

 • Osobní libovolný Název Gold Bling Dudlík S Řetězci Klip BPA Free Dummy 7 Barev k Dispozici Dokonalé Dítě Sprcha Dárek

  Jakékoli jméno nebo fotografii lze přizpůsobit!!! Po objednání, prosím, pošlete mi jméno nebo fotografie. Upozornění: Ne vařit, nebo ponořit Bling Bling dudlík ve vodě. Ne myčce nebo v mikrovlnce.

  FAQ

  1. Po zaplacení, jak dlouho mám počkat, až moje objednávka odeslána?

  Pro vlastní objednávku, manipulační doba je 7 pracovních dnů.

  2. Kdy obdržím svou položky poté, co jsem se objednat?

  Délka závisí na způsob dopravy a země určení. Od 15-60 dní, obvykle 30 dní. Pokud balíček nemůže být dodány včas, v důsledku války, záplavy, tajfun, bouře, zemětřesení, nepříznivé povětrnostní podmínky, nebo jiné situace, které nelze předvídat nebo se jim vyhnout, pak dodávka bude odloženo. Garantované dodací lhůta je 60 dnů, pokud ne, můžete požádat o vrácení peněz.

  3. Pokud Celní povinnosti vznikly, kdo je za ně zodpovědný?

  Celní je vládní agentura zodpovědná za regulaci zásilek zadání konkrétní zemi nebo regionu. Všechny zásilky jsou odeslané do nebo z regionu musí proclení. Vždy je odpovědnost kupujícího k proclení a zaplacení příslušných cel. Nechceme přidat daní, DPH, celní, nebo jiné skryté poplatky.

  4. Za jakých okolností by produkt mohl být vyměněny nebo vráceny?

  Měli byste si najít nějaké položky, které mají být věcně vadné, prosím, ne opustit negtive zpětnou vazbu hned. Můžete mě kontaktovat na vrácení peněz nebo nový balík tím, že ukazujeme jasné fotografie.

  5. Jak čistit dudlík? Bude kamínky, které se snadno spadnout nebo odpojit?

  Všechny dudlíky,klipy obsahující kamínky neměli ponořit do vody. Pouze čisté bradavky část s vlhkým hadříkem a osušte. Naše šperky Dudlíky a Dudlík Klipy jsou nejvyšší kvality, pevně připojené pomocí non-toxické lepidlo. Jakmile dítě je schopné hodit, žvýkat nebo poškození produktu, tam je šance, že krystal může odpojit. Dohled dospělé osoby je nutný.

  Štítky: myocar dudlík, dětské boty silikonové formy, dospělý deco dudlík, figuríny zlaté, klip figuríny, předmětem individuální dudlík, bling figuríny clip, dítě osobní figuríny, muž dummy, klip pacifi.

 • Recenze (2)

  • Love Master 2009

   I close very soon and it's beautiful

  • N E P 1976

   Mbn

  Napsat recenzi

Související produkty