Módní Panenky Oblečení Pro Dívky Oblek 22-23 Palcový Reborn Baby Panenky Vypadá Jako Skutečné Miminko Oblečení Sety Baby Příslušenství S Přikrývky Módní Panenky Oblečení Pro Dívky Oblek 22-23 Palcový Reborn Baby Panenky Vypadá Jako Skutečné Miminko Oblečení Sety Baby Příslušenství S Přikrývky Módní Panenky Oblečení Pro Dívky Oblek 22-23 Palcový Reborn Baby Panenky Vypadá Jako Skutečné Miminko Oblečení Sety Baby Příslušenství S Přikrývky Módní Panenky Oblečení Pro Dívky Oblek 22-23 Palcový Reborn Baby Panenky Vypadá Jako Skutečné Miminko Oblečení Sety Baby Příslušenství S Přikrývky Módní Panenky Oblečení Pro Dívky Oblek 22-23 Palcový Reborn Baby Panenky Vypadá Jako Skutečné Miminko Oblečení Sety Baby Příslušenství S Přikrývky Módní Panenky Oblečení Pro Dívky Oblek 22-23 Palcový Reborn Baby Panenky Vypadá Jako Skutečné Miminko Oblečení Sety Baby Příslušenství S Přikrývky

Módní Panenky Oblečení Pro Dívky Oblek 22-23 Palcový Reborn Baby Panenky Vypadá Jako Skutečné Miminko Oblečení Sety Baby Příslušenství S Přikrývky

330.93 Kč 191.92 Kč
Skladem
w11279

stav: Nové
Oblek pro: 22-23 Palcový reborn baby doll
Materiál: Hadříkem
Typ: Příslušenství
Pohlaví: dívka
Značka: KEIUMI
Rozměry: 22 -23 palcový reborn panenka
Typ Položky: Doll Příslušenství
Původ: KN(Původu)
BJD/SD Atribut: Příslušenství
Formulář: Skončil
Mfg Pořadové Číslo: Módní
Varování: daleko od ohně
Balíček: Pytlích

 • Proč si vybrat nás? 1) nejlepší kvalitu a bezpečí pro vaše děti 2) velkoobchodní cenu 3) Reálné foto token u nás 4) reborn baby doll oblečení je tak realistické a živoucí,pomocí dovážených surovin do výroby, 100% bezpečné, netoxické, v souladu s Evropskými bezpečnostními normami pro export.

  Oblečení popis:

  1.oblečení materiál: vysoce kvalitní tkanina

  2. oblečení velikost: oblek pro 22-23 palce panenky v našem obchodě

  3.oblečení sady: čelenka, bryndák, ponožky , košili, kalhoty.

  4. Použití: děti, dárek k narozeninám, vánoční dárky, kolekce, atd.

  1.Barevný nesoulad Rozdíly v barvě může být způsobeno tím, že některé další důvody, jako je barva odraz v monitoru, osvětlení, pozadí atd. Nicméně, pokud se budete domnívat, že položky obdrželi, je v nesprávné barvy, prosím, kontaktujte nás, abychom zjistili, jestli se vrátit nebo vrátit, je to možné.

  2.Dodání, Všechny výrobky budou rozeslány do 2-6 dnů po zaplacení dolů.

  Naše Cena nezahrnuje daně, nebo jiné skryté poplatky, nejsme zodpovědní za žádné vlastní cla nebo dovozní tac. doufám, že můžete pochopit.

  3.Návrat

  Garantujeme všechny položky jsou v 100% dobrém stavu a vysoké kvality.

  Pokud nejste spokojeni s bodem z jakéhokoli důvodu, pls vrátit do 7 dnů od doručení, bude nahrazen nebo nároku na vrácení peněz.

  Pokud výrobky mají jakýkoliv problém s kvalitou, nabízíme vrácení peněz pro vás. .

  Štítky: dítě mužského, sr2ez, dítě muž, squier, dítě narozené hadříkem, dětská deka pletená, deka novorozence, mrzutý, hadřík pro reborn panenku, 18 v doll oblečení a doplňky.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty