NEO STAR Kabelové 8D PUGB Herní Myš s 8 Tlačítko Gamer Mouse 800-4800 DPI Optický RGB LED USB Počítačové Myši Pro PC Laptop NEO STAR Kabelové 8D PUGB Herní Myš s 8 Tlačítko Gamer Mouse 800-4800 DPI Optický RGB LED USB Počítačové Myši Pro PC Laptop NEO STAR Kabelové 8D PUGB Herní Myš s 8 Tlačítko Gamer Mouse 800-4800 DPI Optický RGB LED USB Počítačové Myši Pro PC Laptop NEO STAR Kabelové 8D PUGB Herní Myš s 8 Tlačítko Gamer Mouse 800-4800 DPI Optický RGB LED USB Počítačové Myši Pro PC Laptop NEO STAR Kabelové 8D PUGB Herní Myš s 8 Tlačítko Gamer Mouse 800-4800 DPI Optický RGB LED USB Počítačové Myši Pro PC Laptop NEO STAR Kabelové 8D PUGB Herní Myš s 8 Tlačítko Gamer Mouse 800-4800 DPI Optický RGB LED USB Počítačové Myši Pro PC Laptop

NEO STAR Kabelové 8D PUGB Herní Myš s 8 Tlačítko Gamer Mouse 800-4800 DPI Optický RGB LED USB Počítačové Myši Pro PC Laptop

404.60 Kč 202.41 Kč
Skladem
w11635

Značka: NEO HOTEL
Světelný efekt: Barevné
Balíček: Ano
Funkce 4: 4800dpi Optická Myš
Čas na trh: Dec-04
Počet Válců: 1
Provozní Režim: Opto-elektronické
Hrubá hmotnost: 200g
Funkce 3: Plug and play
Číslo Modelu: KO1203SB
Funkce 2: myši, kabelové , myši, počítač , herní myš
Ruku Orientace: Jo
Napájení Typ: Dobíjecí
DPI: 6800
Typ: Pevné
Počet Tlačítek: 8
Charakteristika: Hra Myš, Ergonomie
Funkce 1: Herní Myš

 • Nekonečné hry a lásky

  Je to drive-zdarma gun myš, vhodná pro leváky a praváky 8D optoelektronické hry pro PUBG myši. To může být volně přepínat mezi herní a kancelářský režim pomocí spínače režimu key, a jedno-klikněte pro PUBG mohou být použity pro mobilní hry / konec hry

  Co je tlaková pistole? Jak stisknout zbraň?

  V populární pojmy: zbraň je zrušena tím, že zpětný ráz zbraně hlavy v průběhu natáčení, což je pravděpodobné, protože balistické drift. V této době, myš hlavy může být uměle řízen tak, aby dát posunutí v opačném směru k vyrovnání zbraň hlavu a výrazně snížit zbraň hlavu. Fotografování bod není v jednom místě Problém!

  Tlaková pistole návod

  1. Po vstupu do hry stiskněte a podržte tlačítko Č. 6 klíč pro 3 sekund pro přepnutí do tlaku zbraň režimu. 2. Když zvedl zbraň AKM, stiskněte tlačítko Č. 5 klíčových krátce pro zapnutí / vypnutí tlakové pistole. Když tlak pistole je zapnutá, kontrolka bliká odpovídající odpovídající barevnou hodnotu. Například: M16A4 je zelený světelný efekt. M16A4: zelené světlo, AKM: Červené světlo, UMP9: zelené světlo, M416: Růžové světlo. 3. Stiskněte zbraň režimu nastavení je dokončeno, stiskněte levé tlačítko na oheň.

  Snadné ovládání a hrát Jedi

  bratři! Chtějí jíst kuře snadněji? Snadné 2-krok nastavení tlaku střelnici Podržte klávesu FN + kolečka přejděte dolů: zvýšení tlaku střelnici, Podržte klávesu FN + rolovací kolečko pro posouvání nahoru: Snížit rozsah tlaku zbraň.

  Stávka trvající svěží

  Mechanické micro-motion touch je jemné a pohodlné, což zlepšuje ovládání hry pocit a zvyšuje konkurenční zážitek pro hráče.

  Žít pro hry

  Obrázek produktu

  Kvalitní a dobré služby

  1) pokud Jde o způsob dopravy a dodací lhůta data, produkty, které jsou použitelné pouze na našem obchodě, nejsou vhodné pro další prodejci. Vezměte prosím na vědomí. 2) Pokud jste spokojeni s našimi produkty, prosím zanechat komentář (5 hvězdiček) a podělit se o podrobnosti. Pokud nejste spokojeni s objednávkou, prosím, kontaktujte nás do 24 hodin budeme kontaktovat, dokud problém je vyřešen.

  Štítky: allreli herní myš, set herní myši, 2cm led, myš, iq herní myš, herní myš, cct rgb, desktop myši, kamera rgb, modao herní myš.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty