4ks Ultrazvukové Pest Repeller Odmítnout Škůdce Elektronické Odpuzující Zařízení Anti Mosquito Hmyzí Reaktor Pest Control 4ks Ultrazvukové Pest Repeller Odmítnout Škůdce Elektronické Odpuzující Zařízení Anti Mosquito Hmyzí Reaktor Pest Control 4ks Ultrazvukové Pest Repeller Odmítnout Škůdce Elektronické Odpuzující Zařízení Anti Mosquito Hmyzí Reaktor Pest Control 4ks Ultrazvukové Pest Repeller Odmítnout Škůdce Elektronické Odpuzující Zařízení Anti Mosquito Hmyzí Reaktor Pest Control 4ks Ultrazvukové Pest Repeller Odmítnout Škůdce Elektronické Odpuzující Zařízení Anti Mosquito Hmyzí Reaktor Pest Control 4ks Ultrazvukové Pest Repeller Odmítnout Škůdce Elektronické Odpuzující Zařízení Anti Mosquito Hmyzí Reaktor Pest Control

4ks Ultrazvukové Pest Repeller Odmítnout Škůdce Elektronické Odpuzující Zařízení Anti Mosquito Hmyzí Reaktor Pest Control

388.86 Kč 213.77 Kč
Skladem
w11841

Napětí: AC 90V-250V
Rozsah portů: 120-150 metrů čtverečních
Hmotnost: 78g
barva: Bílá
Pest Typ: Mravenci
Typ: Ultrazvukový repelent
Materiál: Samozhášecí ABS
Jmenovité Napětí: 100-240V
Velikost: as shown
Odpuzující Typ: Ultrazvukové Škůdce Repellers
Ultrazvukové řídit frekvenci: 22-50KHz
Frekvence: 50-60HZ
Sada Typ: Ano
Moc: 5W

 • Vlastnosti: 1. Snadná instalace: stačí jen připojit jej svisle do zásuvky v domácnosti. Tento stroj by měl být nainstalován 80-120 cm od země.

  2. Žádné záření, žádné chemikálie, žádné jed, žádný zápach, žádný hluk. Pouze odpuzující škůdců, aniž by jejich zabíjení je šetrný k životnímu prostředí, humánní řešení, které udržuje škůdce pryč z vašeho domova.

  3. Užijte si klidné a hmyzu-zdarma spát bez obav o hluku.

  4. Bezpečnost a ochrana životního prostředí: elektronický repelent je určen k ochraně životního prostředí a je 100% bezpečný pro člověka a domácí zvířata.

  5. Široce používán: repelent, může být široce používán v domácnostech, sklady, obchody, hotely, nemocnice, kanceláře, sklady potravin, atd.

  6. Princip činnosti: ultrazvukový repelent využívá nejnovější čip pro zvýšení intenzity ultrazvukové vlny, tak, aby lépe ovlivňovat a stimulovat nervový systém škůdců, takže to může účinně odhání myši, krysy, švábi, mravenci, hmyz, pavouky, Komáry, hmyz, hlodavci, mouchy, blechy a jiné otravné škůdců, aby jim opustit svůj domov. (Vezměte prosím na vědomí, že je pouze pro vnitřní použití.)

  Uživatelská příručka:

  1. Tento produkt je nainstalován kolmo k zemi 80-120 cm. Stačí jej zapojit do elektrické zásuvky.

  2. Červená LED se rozsvítí, což znamená, že přístroj je v chodu. Může být použit pouze v interiéru.

  3. Pro zlepšení výkonu, měli byste použít více proti komárům repelenty ve větší místnosti nebo skladu.

  4. Několik dní před použitím, budete obvykle vidět více škůdců, objevit se ve vašem domě. Dont panic! Oni prostě chtějí stěhovat z vašeho domova.

  5. V zájmu zajištění co nejlepší efekt zařízení, prosím, nainstalujte produkt tak daleko, jak je to možné z zvukově-izolační materiály, jako jsou koberce, rohože a závěsy. Ujistěte se, že neexistují žádné překážky do 1 metru.

  6. Nepoužívejte zařízení čistěte vlhkým hadříkem. Pokud je to nutné, použijte měkký, suchý hadřík pro čištění.

  7. Neupusťte přístroj nebo trefit zařízení těžké.

  8. Doporučená pokojová teplota pro zařízení je 0-40 ℃

  Specifikace:

  Pracovní teplota: 0-40 ° c / 32-104 ℉ Plug typ: EU Plug / US Plug / UK Zástrčka / AU Plug, EU Plug, to se týká Indonésie, Německo, Francie, Španělsko, Itálie a tak dále. USA Plug, to se vztahuje na Kanadu, Indii, Japonsku, Mexiku, Thajsku, Spojených Státech, na Filipínách a tak dále. UK Plug, to platí pro Spojené Království. AU Plug, to platí i pro Austrálii a tak dále.

  Oznámení:

  1. Po vložení, to trvá asi 10 minut pracovat. To nebude odpuzovat hmyz okamžitě.

  2. Prosím, zkontrolujte specifikace plug budete potřebovat.

  Balení seznam:

  4ks x Ultrazvukový repelent

  Štítky: pest reject pro ultrazvukové repeller, elektronické pest repeller ultrazvukové reaktor, anti scorpion, škůdce odpuzují, mravence odpuzuje, beekeep, mosquito trap usb, bee nástroj, ultrazvukové flea tick odpuzovač roztočů, ultrazvukové blecha klíště odpuzuje.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty