Nové Pet Zubní Kartáček, Zubní Pasta Sada Kočičí A Psí Ústní Hygienu, Čištění Zubů Zubního Kamene Odstraňování Tři Hlavy Kartáčku Nové Pet Zubní Kartáček, Zubní Pasta Sada Kočičí A Psí Ústní Hygienu, Čištění Zubů Zubního Kamene Odstraňování Tři Hlavy Kartáčku Nové Pet Zubní Kartáček, Zubní Pasta Sada Kočičí A Psí Ústní Hygienu, Čištění Zubů Zubního Kamene Odstraňování Tři Hlavy Kartáčku Nové Pet Zubní Kartáček, Zubní Pasta Sada Kočičí A Psí Ústní Hygienu, Čištění Zubů Zubního Kamene Odstraňování Tři Hlavy Kartáčku Nové Pet Zubní Kartáček, Zubní Pasta Sada Kočičí A Psí Ústní Hygienu, Čištění Zubů Zubního Kamene Odstraňování Tři Hlavy Kartáčku Nové Pet Zubní Kartáček, Zubní Pasta Sada Kočičí A Psí Ústní Hygienu, Čištění Zubů Zubního Kamene Odstraňování Tři Hlavy Kartáčku

Nové Pet Zubní Kartáček, Zubní Pasta Sada Kočičí A Psí Ústní Hygienu, Čištění Zubů Zubního Kamene Odstraňování Tři Hlavy Kartáčku

109.07 Kč 107.98 Kč
Skladem
w11843

Materiál: přírodní kostní prášek, šetrné k životnímu prostředí gumy
Použitelný Psí Plemeno: Univerzální

 • Informace O Výrobku:

  1、Kartáček design: Tři-vedl kartáček usnadňuje čištění více opatrní a anti-skluzu design na rukojeti umožňuje pohodlné držení, snadné kartáč. Měkké štětiny péče o zuby, prst zubní kartáček je vhodný pro multi-úhel, čištění, měkká a pohodlná.

  2、Vědecký vzorec: zubní Pasta je vyrobena z kostního prachu. Kostní prášek obsahuje vápník prvky chybí zuby, které mohou zmírnit příznaky nedostatku vápníku v pet zuby, posilují zuby a zpoždění stárnutí.

  3、Bezpečný materiál Představovat jedlé rafinovaný kostní prášek, žádné pěnidlo a sladidlo, vlastníkem můžete být jisti, použití; zubní kartáček je vyroben z přírodního kaučuku, bezpečný a non-jedovatý.

  4、Vhodné pro použití: prstem kartáček na zuby lze přímo umístit na prst nebo kartáček na zuby, pohodlné a snadné použití, účinně odstranit zubní kámen, chránit zuby, a pomoci zdraví dásní

  5、Svěží dech: vanilkovou příchutí zubní pasta účinně čistí a odstraňuje zápach z úst, osvěžuje dech a funkce trvající vůně.

  Informace:

  Název: Pet Čistící Sada

  Materiál: přírodní kost prášek, šetrné k životnímu prostředí gumy

  Velikost: cca 25*11 cm/9.84*4.33 in

  Hmotnost: 138 gramů celkové (včetně balení), 100 g zubní pasta

  Použitelné předmět: kočka a pes

  Vlastnosti:

  Kartáček design: Tři-vedl kartáček usnadňuje čištění více opatrní a anti-skluzu design na rukojeti umožňuje pohodlné držení, snadné kartáč. Měkké štětiny péče o zuby, prst zubní kartáček je vhodný pro multi-úhel, čištění, měkká a pohodlná.

  Vědecký vzorec: zubní Pasta je vyrobena z kostního prachu. Kostní prášek obsahuje vápník prvky chybí zuby, které mohou zmírnit příznaky nedostatku vápníku v pet zuby, posilují zuby a zpoždění stárnutí.

  Bezpečný materiál Představovat jedlé rafinovaný kostní prášek, žádné pěnidlo a sladidlo, vlastníkem můžete být jisti, použití; zubní kartáček je vyroben z přírodního kaučuku, bezpečný a non-jedovatý.

  Pohodlné použití: prstem kartáček na zuby lze přímo umístit na prst nebo kartáček na zuby, pohodlné a snadné použití, účinně odstranit zubní kámen, chránit zuby, a pomoci zdraví dásní

  Svěží dech: vanilkovou příchutí zubní pasta účinně čistí a odstraňuje zápach z úst, osvěžuje dech a funkce trvající vůně.

  Seznam:

  1*čištění Zubů set

  Obrázky Produktu:

  Štítky: kočka zubní, kartáček držák zub, snadné ženicha, pes toothpast, pes zubní kartáček, Bambusové Dřevěné Uhlí Zubní Kartáček, mikro kartáček, lví zuby, kartáček držet psa, Vzduch Voda Stříkačky.

 • Recenze (2)

  • Trofimova Valientina

   Goods are quality. But the dog doesn't want to brush his teeth.

  • Zakarpatja19

   Not استلمها

  Napsat recenzi

Související produkty