Ciszean 2ks/lot 3000mAh 3.85 V BL263 Nové Náhradní Baterie Pro Lenovo ZUK Z2 PRO Z2pro Baterie Ciszean 2ks/lot 3000mAh 3.85 V BL263 Nové Náhradní Baterie Pro Lenovo ZUK Z2 PRO Z2pro Baterie Ciszean 2ks/lot 3000mAh 3.85 V BL263 Nové Náhradní Baterie Pro Lenovo ZUK Z2 PRO Z2pro Baterie Ciszean 2ks/lot 3000mAh 3.85 V BL263 Nové Náhradní Baterie Pro Lenovo ZUK Z2 PRO Z2pro Baterie Ciszean 2ks/lot 3000mAh 3.85 V BL263 Nové Náhradní Baterie Pro Lenovo ZUK Z2 PRO Z2pro Baterie Ciszean 2ks/lot 3000mAh 3.85 V BL263 Nové Náhradní Baterie Pro Lenovo ZUK Z2 PRO Z2pro Baterie

Ciszean 2ks/lot 3000mAh 3.85 V BL263 Nové Náhradní Baterie Pro Lenovo ZUK Z2 PRO Z2pro Baterie

386.45 Kč
Skladem
w11851

Kompatibilní Značka: Lenovo
Typ Baterie: LITHIUM-IONTOVÁ
Originální nebo Ne: Kompatibilní
Hmotnost: 45g
Certifikace Kvality: ce
Kapacita baterie(mAh): 2801mAh-3500mAh
Číslo Modelu: bl263
Standardní Napětí: 3.85 V DC
Fit: pro ZUK Z2 PRO Z2pro Baterie
capcity: 3100mAh
Značka: Ciszean
Model: bl263
barva: Ori
Použití: Náhradní

 • Ciszean 2ks/lot 3000mAh 3.85 V BL263 Nové Náhradní Baterie Pro

  Lenovo ZUK Z2 PRO Z2pro Baterie

  Nabízí Zůstat ve spojení s rodinou a přáteli tím, extra baterie dnes! Nabíjení náhradní baterie, aniž by váš mobilní telefon. Generic Nejlepší náhrada za originální baterii s srovnatelné pohotovostním režimu a doba hovoru. Přímo z naší továrny.Skvělý obchod,Velké slevy,Vysoce nákladově efektivní. Integrovaný mikročip uvnitř zabraňuje přebíjení a prodlužuje životnost baterie. Projít bezpečný test v továrně,záruka kvality, Skvělý obchod s vynikající kvalitou zaručeno. 1 rok záruka. Baterie velikost: 6.0*7.5*0.2 cm Pracovní Teplota :-15°C ~ +50°C Typ:Generi/Aftermarket Množství:2

  Údržba baterie nedovolte, aby baterie na vlhké nebo do vody. nepokládejte baterii na plný výkon po dlouhodobé uchování. není uložené vnějších sil nebo pádu z výšky baterie. nedávejte baterie, topení nebo v oheň, jinak hrozí riziko výbuchu. nepoužívejte špatná nabíječka, vyhnout se nabíjení nespokojenost nebo poškození baterie. nemají klíče, mince, náhrdelníky a jiné kovové výrobky, kontaktujte baterie, aby se zabránilo vzniku zkratu.

  Využití Metody Naše baterie je poslal ven s malou nebo žádnou moc, takže prosím, být plně nabitá za cca 4 - 6 hodin před prvním použitím musí být telefon vyrobená off. Světelný signál nemusí vždy indikovat úplné nabití.ale bude se baterie na plnou kapacitu po 3 cyklech úplného nabití a vybití. Kompletní nabíjení (na telefon je zapnutý), a plnění se prodlouží životnost baterie. Baterie doba provozu závisí na podmínkách, jako jsou: Vysílací výkon úroveň Signálu (vzdálenost mezi telefonem a základnovou stanicí), Síťové parametry definované provozovatelem.

  Kompatibilní S Modely

  ZUK Z2 PRO Z2pro Baterie

  Balení obsahuje 2x 3100mAh baterie

  Slíbil Prodávající

  Mezinárodní Zákazníky - vezměte prosím na Vědomí, nejsme zodpovědní za jakékoli cla nebo dovozní daně, ale obvykle, budeme psát nižší hodnota na celní decarlation, aby se zabránilo váš dovozní daně Všechny položky budou uspořádány, expedice do 72 hodin po zaplacení vymazány Všechny položky budou odeslány do kupujícího, adresu, potvrďte prosím vaši adresu, než jste nabídku našich položky.Nemůžeme loď o víkendech(sobota / neděle) a státní svátek Prosím, kontaktujte nás a podívejte se na položky ve vaší místní poště, pokud jste ještě neobdrželi položku 20 dní po zaplacení

  Návrat Politiky Vadné/Nesprávné Položky -během záruční doby( 1 rok záruka a baterie jen 6 měsíců). Chtěli bychom ujistit všechny produkty mohou být dorazil včas a v dobré condtion, ale nějaký problém s kvalitou, způsobené například výroby, materiálu nebo špatnou kvalitou při normálním používání, a také poškození zboží během přepravy bude vrácena nebo náhrada, ale obraz je nezbytné, aby důkaz poškozením. Non-Vadné Zboží (20% repopulace poplatek bude účtován) - do 14 dnů od obdržení. Pokud byste chtěli vrátit váš produkt(y) pro opravy / výměny / náhrady, prosím, laskavě kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu. Kupující je odpovědný za vrácení poštovného za žádných okolností.

  O nás za Prvé díky moc za návštěvu našeho obchodu. S naším pozdravem se na vás! Přejete, aby vaše všechno půjde dobře! Náš obchod prodává především elektronické výrobky, počítače,kapsa na příslušenství a další 3C digitální příslušenství výrobku. A naše produkty mají dobrou pověst od našich zákazníků. Protože klademe velký důraz na kvalitu výrobků, všechny naše výrobky jsou pečlivě testovány pro zajištění kvality účely (CE, UL, RoHS, a/nebo ISO 2008 certifikace), aby byla zajištěna jejich nadřazenost a bezpečnost, Spokojenost a úspěch jsou nejdůležitější opatření ukazuje náš pracovní výkon . počítač,kapsa na příslušenství a další 3C digitální příslušenství výrobku. A naše produkty mají dobrou pověst od našich zákazníků. Protože klademe velký důraz na kvalitu výrobků, všechny naše výrobky jsou pečlivě testovány pro zajištění kvality účely (CE, UL, RoHS, a/nebo ISO 2008 certifikace), aby byla zajištěna jejich nadřazenost a bezpečnost, Spokojenost a úspěch jsou nejdůležitější opatření ukazuje náš pracovní výkon .

  Štítky: iphone 5s islámu, baterie pro zuk z2 pro, bl263, lenovo baterie zuk z2 pro, a30 telefon, baterie bl263, baterie losoncoer zuk z2 pro, pet vlak, originální náhradní baterie zuk z2 pro, doprava zdarma do mauricius.

 • Recenze (1)

  • Nazarbay Kuzbakov

   Product is good, but seller didn't use a fast shipment. I paid 30 dollars (twice the value of the item) for a fast shipment and get a standard shipment and a 45 days delivery instead of 7-15 days.

  Napsat recenzi

Související produkty