Měřítku 1/35 Nelakované Pryskyřice Obrázek druhé světové VÁLKY v Evropě civilistů Měřítku 1/35 Nelakované Pryskyřice Obrázek druhé světové VÁLKY v Evropě civilistů

Měřítku 1/35 Nelakované Pryskyřice Obrázek druhé světové VÁLKY v Evropě civilistů

217.49 Kč
Skladem
w118

Množství Položek v Nastavení: >5
Typ: pryskyřice obrázek
Značka: KRÁLOVSTVÍ SMRTI
Číslo Modelu: Obrázek
Věkové Rozmezí: > 14 let
Varování: Pečlivě malé části,nejezte
Stupnice: 1
Materiál: Pryskyřice
Téma: Film & TV
Pohlaví: Unisex

 • Vítejte v obchodě

  Produkt je v rozloženém stavu, bez nátěru modelu (jako pic1 obrázku).Kupující je třeba, aby na nehty, opravy, montáž a sprej barva.Obrázek 2 ukazuje, je dokončen efekt,Pokud je zde rozpor mezi obrazem a skutečný produkt, skutečný produkt se řídí,Mezitím, konečné výsledky, produkované výrobní technologie vliv na vás osobně, pokud si mysli, prosím, nekupujte.

  pic1

  Výsledný efekt je produkován individuální úroveň dovedností

  vaši objednávku odešleme, jakmile je to možné,Všechny objednávky jsou odeslány v pořadí,aby, Vzhledem k omezené pracovní síly, je-li objednat více, zásilka může být odloženo, slibujeme, že budeme odeslat balíček v zásilce období, prosím pochopit.

  Naše výrobky jsou všechny správné kontroly, pak bezpečně balení a loď.

  expresní doprava je třetí straně, aby převzala, nemůžeme očekávat, že všechny problémy vyskytující se v režimu tranzitu.blízko k přijetí ochrany, pokud obdržíte balíček, prosím, kontaktujte nás na prodloužení ochrany o přijetí.

  pokud obdržíte balíček v dotaz, prosím, kontaktujte jednáme, jsme vám uspokojivé řešení, pokud kupující nemá žádné komunikace, spory přímo, budeme dát svůj blacklist, prosím pochopit.

  Štítky: německý miniaturní, orangemom, sarada, 80x80, candy přívěšek na klíče, shikamaru, pryskyřice čísla 1 35 tusk model, konoha, obrázek ram re zero, americký druhé světové války.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty