SBUS2 na PWM / SBUS na PWM Signál, Konverze Modulu, Může Kaskády 16 Kanálů SBUS2 na PWM / SBUS na PWM Signál, Konverze Modulu, Může Kaskády 16 Kanálů SBUS2 na PWM / SBUS na PWM Signál, Konverze Modulu, Může Kaskády 16 Kanálů SBUS2 na PWM / SBUS na PWM Signál, Konverze Modulu, Může Kaskády 16 Kanálů

SBUS2 na PWM / SBUS na PWM Signál, Konverze Modulu, Může Kaskády 16 Kanálů

305.80 Kč
Skladem
w1195

  • modname=ckeditor

    Protože modul je příliš malý. Modul výstupů 4 kanály, a odpovídající fyzické kanály CH1-CH4 může být vybrána pro výstup. Nebo CH5-CH8. Pokud potřebujete výstup 8 kanálů, budete muset připojit dva moduly paralelně, jeden modul výstupů CH1-CH4, a druhý modul výstupů CH5-CH8. Pokud chcete výstup 16CH. Musíte připojit 4 paralelně se dostat CH1-CH16 programy. Velikost: 3cm * 1.2 modul byl plně aktualizován na podporu sbus2 protokolu. Nejnovější SBUS2 může být také vyřešen, Když modul je zapnutý, bude to vždy výstup šířka impulsu sled 1,5 MS, a údaje nebudou aktualizovány, dokud nový sbus příkaz je přijat. Pokud ne, bude se držet posledních šířka pulsu signálu. To je velmi vhodné pro dlouho-vzdálenosti přenosu dat. Protože rám ztráty, někdy plné sbus příkaz nemusí být doručena v 1s. V této době, PWM stále potřebuje udržet předchozí úroveň, jinak bude letadlo klesat. Vstupní terminál je SBUS: to může být aplikován na všechny standardní sbus protokoly na trhu. Kastrace verzi, upravená verze, a sbus2 protokolu nejsou podporovány. Na dálkové ovladače, které byly ověřeny, jsou některé modely futuba, Jifei, Tiandifei, Ledi, a Walker. Další modely jsou společné jak dlouho, jak jejich společnost není úmyslně změnit dohody. Výstup: PWM. Období je 20 ms a amplituda závisí na vstupní SBUS. Na šířku impulsu PWM 0-2048us, což je asi 2ms. Obecné servo hodnota je 1000-2000us. Období je 20ms. Můžete ovládat ESC pro pohon UAV přes SBUS. Nebo řídit gimbal a motor.

    Štítky: 4 v baterie, auto šroubovací hračka, rc zadní kolo, fpv set, elektrické zasouvá pro rc letadla, motor letadla, adruino, aircraft landing gear, podvozek pro letadlo, 600mw.

  • Recenze (0)

    Napsat recenzi

Související produkty