Nové Pro ZAP AV TV, DVD, DVR, VOD Systém BOX Dálkové Ovládání Dálkový Ovladač Fernbedienung Nové Pro ZAP AV TV, DVD, DVR, VOD Systém BOX Dálkové Ovládání Dálkový Ovladač Fernbedienung Nové Pro ZAP AV TV, DVD, DVR, VOD Systém BOX Dálkové Ovládání Dálkový Ovladač Fernbedienung Nové Pro ZAP AV TV, DVD, DVR, VOD Systém BOX Dálkové Ovládání Dálkový Ovladač Fernbedienung

Nové Pro ZAP AV TV, DVD, DVR, VOD Systém BOX Dálkové Ovládání Dálkový Ovladač Fernbedienung

305.80 Kč
Skladem
w1199

Číslo Modelu: zap
Frekvence: 433 MHz
Použití: TV
Bezdrátová Komunikace: IR
Kanál: 3
Podpora APLIKACE: No
Balíček: Ano
Značka: NoEnName_Null

  • Nové Pro ZAP AV TV, DVD, DVR, VOD Systém BOX Dálkové Ovládání Dálkový Ovladač Fernbedienung Zásilky: 1.Máme Loď Všechny Položky po celém Světě Během 36 hodin (mimo svátků), Bude Zvolit Jeden Z Nich Podle Různých Zemích . Takže Pokud Máte Konkrétní Přepravní Požadavek ,Prosím, Sdělte Nám Před Odesláním . 2.Jsme Loď Do www.pension-antik.czrsquos Adresu Pouze .Prosím, Ujistěte Se, Že Vaše Adresa V www.pension-antik.cz Je Správnou Dodací Adresu ! Po-prodejní servis: 1.Všechny Věci Přes Přísný Test Před Odesláním .A Garantujeme Itrsquos Dobré ,Prosím, Ujistěte Se, Že Balíček Je V Dobré Situaci, Kdy Si Podpis . 2.Poté, co Dostal Položky ,Pokud Máte Nějaké Problémy Se Zbožím , Prosím, Kontaktujte Nás Kdykoliv Bez Váhání Namísto Otevřeného Sporu ,Odpovíme Vám Do 12 Hodin ,A My Se pokusíme v Našich silách, Aby vám Pomohl Vyřešit Vaše Otázky či Problémy . 3.Pokud Se Nemůžete Dostat Zboží Do 50 Dnů , Prosím, Dejte Nám Vědět A My Vám Vrátíme Všechny Vaše Platby . 4.Naše Služby Cílem Je, Aby Se Každý Zákazník Mít Dobrý Zážitek Z Nakupování . Zpětnou vazbu: 1.Pokud Jste Spokojeni S Našimi Položky A Služby, Prosím, Dejte Nám Pozitivní Zpětnou Vazbu A 5-Ti Hvězdičkové Hodnocení,Které Se Bude Dát Přinést Lepší Šanci Rozvíjet Se V Našem Obchodě , A My Vám Děkujeme, Že Jste Se A Zkuste Těžší Služba Vám Lépe . 2.Pokud Jste Nespokojeni S Našimi Službami, Nebo Jakékoli Jiné Problémy , Prosím, Kontaktujte Nás Před Odjezdem Zpětnou Vazbu A Otevřít Spor ,Budeme Řešit Problém Okamžitě ! 3.To Bude Velmi Ocenil, Pokud Máte Nějaké Dobré Návrhy .

    Štítky: čivava tee, iptv vod xxx, iptv m3u vod, iptv vod, boty stojí na skříni, anonymní iptv, zdarma mov, iptv, apollo iptv, vod.

  • Recenze (0)

    Napsat recenzi

Související produkty