Trampolína Domů Dětí Indoor Trampoline Park Postřikovače Nejlepší Venkovní Letní Hračky Pro Děti, Vodní stříkací pistole Trampolína Domů Dětí Indoor Trampoline Park Postřikovače Nejlepší Venkovní Letní Hračky Pro Děti, Vodní stříkací pistole Trampolína Domů Dětí Indoor Trampoline Park Postřikovače Nejlepší Venkovní Letní Hračky Pro Děti, Vodní stříkací pistole Trampolína Domů Dětí Indoor Trampoline Park Postřikovače Nejlepší Venkovní Letní Hračky Pro Děti, Vodní stříkací pistole Trampolína Domů Dětí Indoor Trampoline Park Postřikovače Nejlepší Venkovní Letní Hračky Pro Děti, Vodní stříkací pistole Trampolína Domů Dětí Indoor Trampoline Park Postřikovače Nejlepší Venkovní Letní Hračky Pro Děti, Vodní stříkací pistole

Trampolína Domů Dětí Indoor Trampoline Park Postřikovače Nejlepší Venkovní Letní Hračky Pro Děti, Vodní stříkací pistole

218.58 Kč 139.89 Kč
Skladem
w12083

Původ: KN(Původu)
Typ Položky: Příslušenství
Číslo Modelu: Dítě Plavat Kroužek
Věk: > 6 let
Typ: Jiný Typ
Vzor Typu: Kreslený
Materiál: PVC

 • Trampolína Postřikovače Venkovní Děti, Vodní Postřikovací Letní Vodní radovánky pro Děti Dvoře Hračky Posypeme

  Funkce :

  Poznámka: zajistěte, aby hadice není překroucena před použitím, a zase vodu pomalu, aby aviod prasknutí.

  Trampolína postřikovače: Každé dítě si ráda hraje s vodou, a to zejména v nejteplejší počasí. To snižuje teplotu na trampolíně o 25 stupňů! Kromě toho, zlepšení potrubí design rozhraní umožňuje zbavit úniku vody. Přiveďte své děti na chladné léto s naší trampolínou postřikovače hadice.

  Materiály pro děti *: Nic není důležitější než vaše rodina 's * a *. To je důvod, proč jsme se používat pouze *, šetrné k životnímu prostředí * materiály k výrobě našich postřikovače hadice.

  Zavřete ventil: Otevřete nebo zavřete postřikovač a pomocí ventilu na konec hadice postřikovače pro ovládání průtoku vody, takže se nemusíte vypnout vodu, pokaždé, když se chcete v blízkosti postřikovače.

  Snadná instalace-stačí připojit na zip popruh na trampolíně net, a pak použijte hadici připojte kohoutek na přívod trampolína postřikovače, venkovní vodní park může být použit! Žádné problémy, žádné potíže, čistá zábava, přinést štěstí na své milované děti!

  Obsah Balení:

  1 X Sada trampolína sprinkler hadice

  Štítky: indoor trampoline park nh, dort liniové, ananas krátké, pistole prsten, děti chlapec na trampolíně, obří vodní park, aqua park, zábavné vodní, skypark indoor trampoline park, složený děti trampolína.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty