1:16 Pryskyřice Obrázek Model Kit Unassambled Nelakované //16098 (BEZ Motorku)

1:16 Pryskyřice Obrázek Model Kit Unassambled Nelakované //16098 (BEZ Motorku)

349.51 Kč
Skladem
w12090

Číslo Modelu: 1
Materiál: Pryskyřice
Pohlaví: KLUCI
Varování: nemůže jíst
Typ: Pryskyřice Soupravy
Věkové Rozmezí: > 14 let
Téma: Soupravy
Stupnice: 1

 • Vážení kupující a přítel, zde je stručný popis našeho obchodu produkty:

  1、Všechny produkty pro prodej v obchodě je bílý film, ne barvy, je třeba kupující leštění, nátěry a montáže. Můžete vidět barevné obrázky jsou použity jako displej, aby

  barva poskytnout reference. Prosím, ujistěte se, že věnovat pozornost. Všechny výrobky obchodě, tam je žádná barva, jsou částí modelu.

  2、Všechny produkty bez originálního obalu, žádný návod, žádné fotografie a KARTY. (mysl kupující, prosím, pečlivě vybrat)

  3、Poté, co obdržíte produkt, pokud máte jakýkoliv dotaz, prosím, kontaktujte nás poprvé, budeme řešit problém pro vás, prosím, buďte ujištěni.

  4. Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, nezapomeňte nám dát pětihvězdičkový velkou chválu! Děkuji moc!!!

  5、upřímně doufám, že si můžete najít své oblíbené produkty. Děkujeme vám za vaši přízeň. Děkujeme vám za vaši důvěru a podporu!

  Štítky: poprsí kit, pryskyřice, nenatřené figurky pryskyřice, pryskyřice obrázek model kit vojenské, burj dubai, godzilla q edition, kamínky v nábytku, pryskyřice samuraj, 1 16 obrázek pryskyřice, kolo model, hadříkem mýtus scylla.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty