Klávesnice a Myši Adaptér pro Nintend Spínače, Klávesnice a Myši Adaptér pro PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360 Klávesnice a Myši Adaptér pro Nintend Spínače, Klávesnice a Myši Adaptér pro PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360 Klávesnice a Myši Adaptér pro Nintend Spínače, Klávesnice a Myši Adaptér pro PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360 Klávesnice a Myši Adaptér pro Nintend Spínače, Klávesnice a Myši Adaptér pro PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360 Klávesnice a Myši Adaptér pro Nintend Spínače, Klávesnice a Myši Adaptér pro PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360 Klávesnice a Myši Adaptér pro Nintend Spínače, Klávesnice a Myši Adaptér pro PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360

Klávesnice a Myši Adaptér pro Nintend Spínače, Klávesnice a Myši Adaptér pro PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360

218.58 Kč 205.47 Kč
Skladem
w181

Nintendo Model: NINTENDO SPÍNAČ
Značka: OIVO
Kompatibilní Značka/Model: Nintendo

 • Klávesnice a Myši Adaptér pro Nintendo Spínače, Klávesnice a Myši Adaptér pro PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360 Definice a účel rozhraní USB a Typu C rozhraní: Typ C rozhraní: používá se pro externí pomocné napájení(při velkých současných zařízení není používáno, pomocné napájení nemusí být připojený). Pokyny pro pomocné napájení: Po USB rozhraní zatěžovací proud je větší než 1A pomocného napájení, musí být použit pro napájení. Pomocné napájení parametry: DC napětí 5V, proud 2A Pokyny pro upgrade produktu: Zadejte upgrade mode: stiskněte klávesu F12+F10+ESC na klávesnici současně po dobu 3 sekund, a vstoupit do režimu aktualizace po stránce indikátor "bílé světlo" je na. Když tento produkt se používá normálně, prosím, nevstupujte do režimu aktualizace, jinak nelze ukončit. Zadání režimu aktualizace vyžaduje aktualizaci softwaru před ukončením. Režim přehrávání a režim Nastavení: Přepínání provozního režimu a nastavení režimu stiskněte klávesu F12+F11 současně přepínač. Režim přehrávání: pomocí klávesnice a myši k ovládání hry, a indikátor nastavení"off" indikuje režim přehrávání. Režim nastavení: nastavit odpovídající funkce ovladače klávesnice a myši, a indikátor nastavení "modré světlo" označuje režim nastavení.

  Štítky: případ nitendo spínač, bluetooth nintendo spínač, hry a kouře ps4, klávesnice mech, v úmyslu přepínat, pozadí pro narozeniny, večírek, případ nintend spínač, joystick ps3, NINTENDO SPÍNAČ, teclados mecanicos.

 • Recenze (4)

  • Pangor6969

   Delivery is quite fast 20 days. I'll try to write an additional review

  • Dudoladov76

   Llegó muy rápido.

  • Jousef 10

   As described, it works well

  • Nilcyrmaria

   PERFECT

  Napsat recenzi

Související produkty