Pro 2GB 2X2GB 8GB Desktop DDR2 Paměti 800Mhz pc2 6400u DIMM RAM Pro 2GB 2X2GB 8GB Desktop DDR2 Paměti 800Mhz pc2 6400u DIMM RAM

Pro 2GB 2X2GB 8GB Desktop DDR2 Paměti 800Mhz pc2 6400u DIMM RAM

336.40 Kč 302.74 Kč
Skladem
w198

Původ: KN(Původu)
Značka: CaoDuRen

 • Pro Sanmax 2GB 2X2GB 8GB Desktop DDR2 Paměti 800Mhz pc2 6400u DIMM RAM

  obsah balení: 1ks

  POŠTOVNÉ A BALNÉ

  1.Int ' l Post leteckou poštu:

  Fixní poplatek za Poštovné A balné, a to včetně balení, sklad, distribuce, zpracování objednávek a náklady na zpracování. Položky budou dodávány k vítězství Kupující do 24 hodin po obdržení platby. Pozemek se položky budou dodávány z Hong Kongu do Bytu Vzduchu Mail nebo Registrované Letecké Pošty.

  Dodací lhůta obvykle trvá 2-3 týdny (maximálně 4 týdny), podle toho, které země a umístění. Kupující je zodpovědný za další COD poplatky, DPH, Celní poplatky a dovozní clo (pokud existuje).

  Letecky s sledovací číslo, je rychlejší a bezpečnější, ale měli by jsme zaplatit extra $2 za tyto služby. Vzhledem k těsné rozpětí, jsme pouze schopni nabídnout že pokud celková částka je více než $30 na objednávku.

  Prosím kombinovat více položek(více než $30) v jednom, aby příště tak, že můžeme nabídnout registrovaných letecky.

  Pochopte prosím, že přepravní poplatek se vztahuje na mnoho dalších nákladů, kromě skutečné přepravní náklady, jak na burze poplatky, lidské zdroje, paypal poplatky, ebay konečná hodnota poplatky, výpis poplatky, poplatky za pojištění, obalový materiál, poplatky, manipulační poplatky a ect. Dejte nám prosím vysokou míru na přepravní poplatek, takže naše podnikání může pokračovat.

  2. Kombinovaná Doprava:

  Po celém světě

  1. bod

  Kombinovaná Doprava

  Letecky 1-2 Týdny

  Doprava zdarma

  Doprava zdarma

  Můžete kombinovat všechny položky v rámci 14 dnů od první vyhrál položky. Jedna platba musí být provedena, pro všechny položky najednou, tak, že přepravní a manipulační sleva může být poskytnuta.

  PLATEBNÍ METODY

  Přijímáme Paypal POUZE. To je snadné a bezpečné pro vás platit prostřednictvím kreditní karty, debetní karty, bankovní převody a PayPal zůstatky na účtech.

  Platba by měla být madewithin 14 dayssince na vítězství z první položky.

  Non-platit vítěze bude oznámeno na eBay. Vážný zájemci pouze prosím. Prosím e-mail nás s případnými dotazy můžete mít během transakce.

  PODMÍNKY PRODEJE

  Spokojenost zákazníka je náš nejvyšší cíl. Všechny výrobky jsou kvalitní kontrolovány. Jsou nové a v dobrém stavu při dodání našim zákazníkům. Pokud výrobek je vadný, nebo poškození při příjezdu, nebo špatný produkt odeslány, prosím, kontaktujte nás ihned. Vrací přijímány do 30 dnů od doručení datum a položka musí být v původní nový stav, není opotřebovaný nebo falšovány s připojené tagy & wrap. Jinak řešení je konečné. Zpáteční lodní dopravy musí být zaplacena kupujícím.

  Prosím, kontaktujte nás první, pokud máte nějaké problémy/otázky/obavy. Budeme rádi, aby vyřešila veškeré otázky, které mohou mít v srdečné a přátelské způsobem.

  Vážíme si vaší Pozitivní zpětnou Vazbu, a budeme dělat totéž na oplátku. Nenechávejte negativní zpětnou vazbu, aniž by nejprve komunikaci s námi. Prosím, dovolte max 2 pracovní dny pro nás odpověď.

  KONTAKTUJTE NÁS

  Prosím, použijte "Položit prodejci Otázku" odkaz, kontaktujte nás pro případné dotazy. Jsme normálně odpovědět na každou zprávu do 24 hodin.

  Štítky: 8gb dimm ddr2 800mhz, vzpomínky ram ddr2 4gb, corsair ddr2 667mhz, ram ddr2 2x2gb, memoria ram ddr kingston 4, memoria ram, ddr4 ram, ddr2 sodimm, DDR2, SDRAM.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty