Hvězda 3D Kovové Puzzle Enterprise 1701 Jigsaw dravý Pták, Ruční práce Klingonská Vor Cha DIY Ruční Řemesla Dárky Dospělé Děti Hračky Hvězda 3D Kovové Puzzle Enterprise 1701 Jigsaw dravý Pták, Ruční práce Klingonská Vor Cha DIY Ruční Řemesla Dárky Dospělé Děti Hračky Hvězda 3D Kovové Puzzle Enterprise 1701 Jigsaw dravý Pták, Ruční práce Klingonská Vor Cha DIY Ruční Řemesla Dárky Dospělé Děti Hračky Hvězda 3D Kovové Puzzle Enterprise 1701 Jigsaw dravý Pták, Ruční práce Klingonská Vor Cha DIY Ruční Řemesla Dárky Dospělé Děti Hračky Hvězda 3D Kovové Puzzle Enterprise 1701 Jigsaw dravý Pták, Ruční práce Klingonská Vor Cha DIY Ruční Řemesla Dárky Dospělé Děti Hračky

Hvězda 3D Kovové Puzzle Enterprise 1701 Jigsaw dravý Pták, Ruční práce Klingonská Vor Cha DIY Ruční Řemesla Dárky Dospělé Děti Hračky

172.02 Kč 103.17 Kč
Skladem
w244

Původ: KN(Původu)
Vlastnosti Produktu: Snap-fit připojení, není třeba lepidlo
Je Inteligentní Zařízení: No
Sleva: Více Sleva na Velké objednávky
Varování: nemůže jíst
Číslo Modelu: Trek 3D Kovové Puzzle
Materiál: Další

 • Doprava:

  Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme posílat zboží do 1-3 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

  Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

  Návrat:

  Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme. My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

  Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

  Zpětná vazba:

  Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

  Obdržení Vaší Položky:

  Když obdržíte své zboží, prosím, zkontrolujte, zda je ihned k ujistěte se, že odpovídá popisu ve výpisu. Pokud je něco nevyhovující, kontaktujte nás prosím a my se pokusíme v našich silách vyřešit to. Pokud jste spokojeni, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu.

  Štítky: puzzle 3d de metal, 3d kovové puzzle loď, lego bloky enterprise, enterprise model, 3d model srdce, sova talíř, bronz iq puzzle, Latinské, krajkový šál, hnízdo ptáci kov.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty