2ks Lékařský Silikon Menstruační Pohár Ženské Období Copa Lady Cup Ženskou Hygienu Opakovaně Menstruační Sběratel Vaginální Detox Perly 2ks Lékařský Silikon Menstruační Pohár Ženské Období Copa Lady Cup Ženskou Hygienu Opakovaně Menstruační Sběratel Vaginální Detox Perly 2ks Lékařský Silikon Menstruační Pohár Ženské Období Copa Lady Cup Ženskou Hygienu Opakovaně Menstruační Sběratel Vaginální Detox Perly 2ks Lékařský Silikon Menstruační Pohár Ženské Období Copa Lady Cup Ženskou Hygienu Opakovaně Menstruační Sběratel Vaginální Detox Perly 2ks Lékařský Silikon Menstruační Pohár Ženské Období Copa Lady Cup Ženskou Hygienu Opakovaně Menstruační Sběratel Vaginální Detox Perly 2ks Lékařský Silikon Menstruační Pohár Ženské Období Copa Lady Cup Ženskou Hygienu Opakovaně Menstruační Sběratel Vaginální Detox Perly

2ks Lékařský Silikon Menstruační Pohár Ženské Období Copa Lady Cup Ženskou Hygienu Opakovaně Menstruační Sběratel Vaginální Detox Perly

226.45 Kč 158.47 Kč
Skladem
w305

Typ 9: Sterilizaci Menstruačního Kalíšku
Typ: Ženskou Hygienu
Typ 4: copa menstruační
Typ 3: Období cup
Typ 5: Kupé Menstruelle
Typ Položky: Menstruační Kalíšek
Původ: KN(Původu)
Množství: 2
Číslo Modelu: Menstruační Kalíšek
Typ 7: Ženy Menstruace
Typ 2: menstruační cup pro ženy
Typ 6: lady cup
Materiál: Silikonové
Značka: YiLan

 • 2ks Lékařský Silikon Menstruační Pohár Ženské Období Copa Lady Cup Ženskou Hygienu Opakovaně Menstruační Sběratel A Vaginální Detox Perly

  Jak Používat?

  1.Před manipulací s Menstruační kalíšek, ujistěte se, že vaše ruce jsou dokonale čisté. 2.Sterilizovat Cup před prvním vložení. 3.Doporučujeme chcete-li vložit do šálku některou z následujících pozicích:vsedě, v dřepu, klečí, nebo stojí, zkuste jednu z těchto poloh a vybrat, který je pro vás nejvhodnější. 4.Pro usnadnění vkládání, můžete navlhčit Pohár s vodou nebo lubrikační gel pokud je to nutné . 5.Grip Pohár s prsty, a stiskněte tlačítko. 6.Potom přeložte Pohár podélně na polovinu pomocí prstů druhé ruky. 7.Podržte Šálek pomocí prstů jedné ruky na nejnižší možné pozici. 8. Vložit pohár v pochvě šikmo, směrem dozadu. 9.Správná poloha Kelímku je nižší než tampony.Po zasunutí do pochvy uvolněte prsty a nechte Šálek plně rozvinout a přilnout k vaginální stěny. 10.Můžete dezinfikovat před a po použití.

  Záležitosti vyžadující pozornost :

  Žádné alergické reakce nemusí vést k plísní a infekcí močových cest,může být se Použijí na všechny ženy, ale ženy, které nemá žádné sexuální zkušenosti, které doporučujeme použít Malé velikosti.

  Kapacita popis:

  Velikost S Menstruační kalíšek je vhodný pro Normální tok.Velikost L Menstruační kalíšek je vhodný pro Těžký tok.Doporučujeme koupit dvě různé velikosti menstruační kalíšky, aby zvládnout různé menstruační podmínky.

  Balení:

  Balení: 2S nebo 2L menstruační pohár + taška+Návod Balíček B: S+L menstruační pohár + taška + Návod Barva: Fialová/ Modrá/Růžová/Červená/Transparentní

  Vezměte Prosím Na Vědomí:

  1.Prosím, dovolte malou velikost chyba vzhledem k ruční měření. 2.Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. 3.Vaše zpětná vazba je pro nás extrémně důležité.Klikněte prosím 5 star za zpětnou vazbu, pokud je vše v pořádku. 4.Pokud budete mít jakékoliv problémy, prosím, kontaktujte nás před otevřít spor nebo dát negativní zpětnou vazbu,budeme se snažit v našich silách pomoci,děkuji!

  Štítky: saf sexy muži, období, měkký menstruační disk, dvoulůžkový vody, detox foot patch, ženské hygienické produktu, detoxikační, velké vagíny, sex stroker, muž masturb.

 • Recenze (1)

  • Ssvyato Boga0589fj

   Cuddly! Loved the product quickly arrived in Brasil, only took a while to get home because the postal strike, the product is a little beauty since I already used a brand Brazilian, the silicone is a little tougher and takes 15 years Second says the leaflet. Loved! Recommend.

  Napsat recenzi

Související produkty