GAKA 10ks Paruka Čepice pro Výrobu Paruky Černé Béžové Barvy Elastický Nastavitelný Popruh Síťky na vlasy s Uši a Ocasy GAKA 10ks Paruka Čepice pro Výrobu Paruky Černé Béžové Barvy Elastický Nastavitelný Popruh Síťky na vlasy s Uši a Ocasy GAKA 10ks Paruka Čepice pro Výrobu Paruky Černé Béžové Barvy Elastický Nastavitelný Popruh Síťky na vlasy s Uši a Ocasy GAKA 10ks Paruka Čepice pro Výrobu Paruky Černé Béžové Barvy Elastický Nastavitelný Popruh Síťky na vlasy s Uši a Ocasy GAKA 10ks Paruka Čepice pro Výrobu Paruky Černé Béžové Barvy Elastický Nastavitelný Popruh Síťky na vlasy s Uši a Ocasy

GAKA 10ks Paruka Čepice pro Výrobu Paruky Černé Béžové Barvy Elastický Nastavitelný Popruh Síťky na vlasy s Uši a Ocasy

250.50 Kč 167.87 Kč
Skladem
w346

Značka: GAKA
Materiál: Krajka
Typ Položky: Síťky na vlasy
Velikost: FREE
Číslo Modelu: 1307
Původ: KN(Původu)

  • Položka Popis:

    Balení: 10ks Barva: Černá, Béžová Materiál: Krajka Použití: pro Výrobu Paruky Kvalitní: Továrna prodej, Zajištění Kvality Doprava: Do 1-2 dnů po objednání. Servis: Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud tam je něco, co otázku. Vrácení pořadí: Vítejte!!! prosím, kontaktujte.

    Štítky: vlasů lidské paruku, nastavitelné elastické popruhy paruka, dlouhá paruka, pás výrobu nástrojů, paruka, vlasy čisté, Černá paruka, místo háčkování čepice paruka, ocas, plug ocas.

  • Recenze (0)

    Napsat recenzi

Související produkty