Děti Dřevěné Balance Board Děti Zakřivené Houpačka Jóga, Fitness, Dětské Indoor Hračky Kluk Venkovní Sportovní Zařízení Děti Dřevěné Balance Board Děti Zakřivené Houpačka Jóga, Fitness, Dětské Indoor Hračky Kluk Venkovní Sportovní Zařízení Děti Dřevěné Balance Board Děti Zakřivené Houpačka Jóga, Fitness, Dětské Indoor Hračky Kluk Venkovní Sportovní Zařízení Děti Dřevěné Balance Board Děti Zakřivené Houpačka Jóga, Fitness, Dětské Indoor Hračky Kluk Venkovní Sportovní Zařízení Děti Dřevěné Balance Board Děti Zakřivené Houpačka Jóga, Fitness, Dětské Indoor Hračky Kluk Venkovní Sportovní Zařízení Děti Dřevěné Balance Board Děti Zakřivené Houpačka Jóga, Fitness, Dětské Indoor Hračky Kluk Venkovní Sportovní Zařízení

Děti Dřevěné Balance Board Děti Zakřivené Houpačka Jóga, Fitness, Dětské Indoor Hračky Kluk Venkovní Sportovní Zařízení

1 001.76 Kč 651.16 Kč
Skladem
w529

Rozměry: 33 x 11x 6 cm
Typ: Další
Věkové Rozmezí: 13-24 Měsíců
Pohlaví: Unisex
Čárový kód: No
Sportovní: Golf
Varování: Děti by měly používat pouze pod dohledem dospělé osoby
Materiál: Bavlna
Funkce: Další
Číslo Modelu: Dětské Dřevěné Balance Board
Certifikace: CE
Design: Další

 • Popis:

  1. Tento přírodní dřevěné balance board je ručně vyrobený a byl lehce upraven tak, aby bylo krásné. To může být také použit s celou rodinou. Otočte pro autíčko rampu nebo stůl pro počítač nebo knihy. Nechte své malé dítě klouzat po rampě dolů, lehněte si na záda a zvedněte ho nahoru. Existuje mnoho věcí, které se s tímto fitness a cvičení nástroj.

  2. Nejvyšší bod je 33 cm dlouhý, 11 cm široký a 6 palců vysoké. To má tloušťku 0.71 palce a může podporovat 150kg/330lbs. To je multifunkční a nápaditá hračka, která pomáhá udržet fyzickou rovnováhu. Může být použit pro stát, sedět, houpat tam a zpět, nebo reverzní použití, jako jsou mosty, garáže, hračky, zvířecí útulky, výběr je nekonečný.

  3. Vyroben z nejvyšší kvality přírodní buk a bříza, deska je ekologický lak. To je univerzální! V barvě dřeva, to může dokonce odpovídaly vaší vlastní domácí nábytek. Koupit jeden pro vaši hru pokoj nebo rodinný pokoj. Budete padat v lásce s imaginativní cvičení, které inspirují hnutí!

  4. Deska může být skluzavka, houpačka, tunel, loďka, houpačka, jeviště, stůl, rovnováhu, bar, nebo most. Děti mohou třást, skluzavka. Použití jako mosty, auta, skladby, panenky, kolébky, nebo vyzkoušet své fantazie k vytvoření jiné způsoby, jak využít balance board. To je úžasné, Montessori hračky, Waldorfské hračky, dětské narozeninové dárky.

  5. Bezpečnost je první, prosím, ne hit hrany balance board na zemi nebo tvrdé předměty, jinak to bude praskat. Vždy prosím použijte jej na rovný, rovný povrch. Na šikmém nebo nerovném povrchu, může způsobit to, že se převrátit a způsobit zranění. Nenechte si stát nebo sedět na boku. Hračka je určena pro vnitřní použití. Můžete hrát venkovní hry, ale deska se opotřebovávají rychleji.

  Balení Seznam:

  1*Dřevěné Balance Board (barva, log, barva, žlutá, růžová)

  Tipy:

  1. Prosím, nenechte udeřit okraji balance board na zem, nebo použít tvrdé předměty na stávku, jinak hraně zlomí.

  2. Děti by měly používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

  3. Musí být použit v bezpečným a rozumným způsobem.

  4. Chraňte před ohněm. Nepoužívejte balance board na schodech, u bazénu, na veřejných komunikacích, strmých kopců, nestabilní zemi, nebo jakékoli místo s hustým provozem.

  5. Děti by se měly použít desky ve správném věku a koordinační schopnosti.

  Štítky: dítě spony hračka, golf club, rovnováhu dítěte rady, Swing, měkké vnitřní hračky, zdarma vyvažovací prkno, děti fitness vybavení, kladina děti, Dospělé, Sport.

 • Recenze (2)

  Napsat recenzi

Související produkty