ZHUO MO Luxusní jednobarevné vyšívané Ručník sada red vs blue 1ks Osuška koupelna a 2ks tvář Ručníky pro Dospělé ZHUO MO Luxusní jednobarevné vyšívané Ručník sada red vs blue 1ks Osuška koupelna a 2ks tvář Ručníky pro Dospělé ZHUO MO Luxusní jednobarevné vyšívané Ručník sada red vs blue 1ks Osuška koupelna a 2ks tvář Ručníky pro Dospělé ZHUO MO Luxusní jednobarevné vyšívané Ručník sada red vs blue 1ks Osuška koupelna a 2ks tvář Ručníky pro Dospělé ZHUO MO Luxusní jednobarevné vyšívané Ručník sada red vs blue 1ks Osuška koupelna a 2ks tvář Ručníky pro Dospělé ZHUO MO Luxusní jednobarevné vyšívané Ručník sada red vs blue 1ks Osuška koupelna a 2ks tvář Ručníky pro Dospělé

ZHUO MO Luxusní jednobarevné vyšívané Ručník sada red vs blue 1ks Osuška koupelna a 2ks tvář Ručníky pro Dospělé

953.24 Kč 552.79 Kč
Skladem
w595

Vzor Typu: Solidní
Číslo Modelu: Y-032
Jednorázové: No
Funkce: Stlačený
Hmotnost: 600g
Styl: Prostý
Typ: Ručník Sada
vzor: Plain Barvené
Značka: ZHUO MO
Materiál: 100% Bavlna
Technics: Tkané
Absorpce: 5s-10s
Tvar: Náměstí

 • Materiál: 100% bavlna

  Velikost: 70*140 /35*75cm

  Barva: modrá, růžová, čokoládová, světle žlutá

  Balíček zahrnuje:1ks osuška a 2ks tvář ručníky.

  Rysy: Tento ručník je vyroben z vysoce kvalitní čisté bavlny, jako surový materiál, vysoce kvalitní, měkké textury, čisté barvy a dobrou nasákavost. To je dobré koupání, termální, sportovní a fitness produktů.

  Tip: Vzhledem k tomu, displej a světlo, tam může být nepatrný rozdíl mezi fyzickými objekty a obrázky. Prosím, aby velikost 1-2 cm. Děkuji!!!

  Štítky: flamingo vana ručník sady, pink vs, ručník na obličej dárek, 800g ručník, 1u server, ručník, playstation2, zelená osuška nastavit, ručník teplé, růžový topaz set.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty