TTGO VGA32 V1.2 Řadič PS/2 Myši A Klávesnice Grafická Knihovna Herní Engine A ANSI/VT terminálů Pro ESP32 pro Arduino TTGO VGA32 V1.2 Řadič PS/2 Myši A Klávesnice Grafická Knihovna Herní Engine A ANSI/VT terminálů Pro ESP32 pro Arduino TTGO VGA32 V1.2 Řadič PS/2 Myši A Klávesnice Grafická Knihovna Herní Engine A ANSI/VT terminálů Pro ESP32 pro Arduino TTGO VGA32 V1.2 Řadič PS/2 Myši A Klávesnice Grafická Knihovna Herní Engine A ANSI/VT terminálů Pro ESP32 pro Arduino

TTGO VGA32 V1.2 Řadič PS/2 Myši A Klávesnice Grafická Knihovna Herní Engine A ANSI/VT terminálů Pro ESP32 pro Arduino

310.82 Kč 279.79 Kč
Skladem
w657

stav: Nové
Typ: Regulátor Napětí
Aplikace: Počítač
Napájecí Napětí: 2.7~3.6 V
Značka: ReYeBu
Balíček: SMD
Číslo Modelu: TTGO VGA32 V1.2 Regulátor
Provozní Teplota: -40 ° C- +85 ° C

 • Popis:

  VGA: Video Graphics Array video obraz pole, hlavní roli VGA pro přenos video obrazu zpracovány v počítači grafickou kartu na display pro zobrazení v reálném čase. VGA rozhraní se používá patnácti-pinový D-typ rozhraní, které je rozdělena do tří řad po pěti. Rozhraní je rozdělena do mužské hlavy a ženské hlavy. Tři výhody rozhraní PS / 2: 1. PS / 2 kompletní klíč bez konfliktu PS / 2 podporuje skutečnou plnou klíč, bez děrování. Co to znamená? Jednoduše řečeno, systém dokáže rozpoznat co nejvíce klíčů, jak jste stiskněte na klávesnici zároveň. Pro Usb klávesnice, je relativně chybí. I když některé USB klávesnice bude také tvrdí, že mají tuto funkci, jsou obvykle vyráběny tím, že signál simulace. 2, PS / 2 latence je nižší Různá rozhraní mají různé pracovní principy. USB je řízena dotazování zařízení. Například: co dělá váš počítač, zeptejte se vaše tlačítko myši pro? Tlačítko myši bude reagovat a přesunout doleva. Podobně na tuto otázku a odpověď. PS / 2 odešle požadavek přerušení prostřednictvím systému. PS / 2 myši bude aktivně přerušit aktuální činnost CPU, a pak říct počítači, co chci dělat. Ve srovnání s USB metody, PS / 2, má nižší latenci a rychlejší dobu odezvy při skutečném použití. 3. PS / 2 má lepší kompatibilitu aktuální win7 systém je stále milovala mnoho hráčů. V procesu instalace nativní win7 systém, neexistuje integrovaný USB driver, což způsobuje, USB tlačítko myši neměly být použity normálně. PS / 2 myši není omezen. I když některé se zdají být schopni používat USB myši, simulační účinek je opravdu průměrné, a znatelné zpoždění může být viděn.

  Štítky: esp32 ttgo, ESP32, arduino nano terminálu, arduino konzole, ttgo vga32, arduino štít šroub, esp32 wroom 32, arduino hodiny, klávesnice matrix, ttgo.

 • Recenze (1)

  • Javier Alejandro15

   Everything matches. Came very quickly. Recommend

  Napsat recenzi

Související produkty