Tepelný Výkon Krbu Ventilátor Tepla Powered Sporák Ventilátor Horkého Moc Teplo Pece Ventilátor Pro Dřevo Log Hořák Krbu Tepelný Výkon Krbu Ventilátor Tepla Powered Sporák Ventilátor Horkého Moc Teplo Pece Ventilátor Pro Dřevo Log Hořák Krbu Tepelný Výkon Krbu Ventilátor Tepla Powered Sporák Ventilátor Horkého Moc Teplo Pece Ventilátor Pro Dřevo Log Hořák Krbu Tepelný Výkon Krbu Ventilátor Tepla Powered Sporák Ventilátor Horkého Moc Teplo Pece Ventilátor Pro Dřevo Log Hořák Krbu Tepelný Výkon Krbu Ventilátor Tepla Powered Sporák Ventilátor Horkého Moc Teplo Pece Ventilátor Pro Dřevo Log Hořák Krbu Tepelný Výkon Krbu Ventilátor Tepla Powered Sporák Ventilátor Horkého Moc Teplo Pece Ventilátor Pro Dřevo Log Hořák Krbu

Tepelný Výkon Krbu Ventilátor Tepla Powered Sporák Ventilátor Horkého Moc Teplo Pece Ventilátor Pro Dřevo Log Hořák Krbu

1 213.13 Kč 1 031.27 Kč
Skladem
w683

Dřevo Log Hořák Krb ventilátor: Distribuce tepla ventilátor
topný ventilátor: Krb ventilátor
Tepla Powered Sporák, Větrák: Hot Power Tepla Pece Ventilátor
Číslo Modelu: tepelný výkon ventilátoru

 • Vlastnosti:

  Materiál: ocel, není snadné korozi a vyblednutí, odolné a trvanlivé.

  Může být automaticky upravena: krb ventilátor může být spuštěn automaticky, podle teploty pece, nastavení rychlosti.

  Šetrné k životnímu prostředí Self-napájení: Termoelektrický modul jako malý generátor k pohonu ventilátoru motor, žádné baterie nebo elektřinu.

  Bezpečnost Design: pec podpora je zacházeno s eloxovaného hliníku, který je odolný vůči vysoké teplotě a nedeformuje nebo práci, aniž by byla deformována i při vysoké teplotě po dlouhou dobu. Fanouškovská základna je vybavena bimetalové bezpečnostní zařízení. Pokud povrchová teplota přesahuje 300 °C, bezpečnostní zařízení, jemně zvedněte přední ventilátor chránit TEG a motor.

  Nízká Spotřeba Energie: Nízká spotřeba, vysoká účinnost, může zvýšit teplotu v místnosti o 41%, náklady na palivo úspory až 16%, žádné baterie nebo napájení, více šetrné k životnímu prostředí.

  2019 inovované technologie, vyšší rychlost, větší objem vzduchu. Hot-poháněl sporák ventilátor je určen k cirkulaci teplého vzduchu generovaného dřevo/uhlí nebo pelety hořák. To efektivně cirkuluje teplý vzduch po celé místnosti. Jakmile sporák dostane horký, ventilátor se začne pohybovat horký vzduch do místnosti.

  Struktura Produktu:

  1.Kovový úchyt

  2. Chladič

  3.Bimetal tepelné izolace zařízení

  Specifikace:

  Barva: Černá

  Napájení zařízení: Termoelektrický modul (Teplo powered)

  Proudění Vzduchu: Hliník

  Proudění vzduchu: 203CFM

  Start teplota: 40 ° c

  Pracovní teplota: 60°C-400°C

  Hlučnost: 15-18db

  Doporučená vzdálenost: asi 10-15 CM/3.94-5.91 V

  Teplé Tipy:

  Teplo powered sporák Fanoušci nepřináší přímé zvýšení teploty, ale pouze nástroj k urychlení přenosu tepla z komína.

  Údržba-free: čistá jen občas a dát nějaký lehký olej na čepel hřídel, aby to točí hladce a tiše!

  Nemají základní varné desky. Nepokládejte varné desky na nechráněném povrchu, když je horko.

  Přesunout nebo nést ventilátor, použijte vždy zatahovací rukojeť, když na sobě rukavice. Udržujte své dítě pryč, když se používají.

  Balení Seznam:

  1*tepelný výkon ventilátoru

  • Všechny položky budou odeslány do 2 pracovních dnů po zaplacení je vymazána.• Všechny položky budou odeslány Poštou Mail, který obvykle trvá 15-35 dní, aby se dospělo.• Mezinárodní doprava vyžaduje složitější lodní postupy (např. obou zemí celní, tranzitní stanice atd.), také bude mít vliv mnoho faktorů, například na dovolenou, počasí atd, tak to bude pravděpodobně trvat delší dobu, pro vaše zboží dorazí na konečné místo určení. Děkujeme za pochopení v této věci.• Dovozní cla, daně z přidané hodnoty, a jiné poplatky nejsou zahrnuty v položce cena nebo přepravní náklady.Země Doba Dodání(Poštou Letecky)Pracovní Dny + sobota + SundayNorth Americké /Západní Evropy 7~20 daysEastern Evropy 7~35 daysAustralia 7~30 daysCentral Asie 15~45 daysSouth Americké 15~50 daysEastern Asijské 7~20 daysOthers 15~60 dnů

  Kontaktujte nás:

  Naše ordinační hodiny jsou :- 9:00 až 18:00 (GMT +8) pondělí až pátek - 8:30 do 12:30 (GMT +8) SaturdayAnd naše kancelář je uzavřena v neděli a o svátcích (Čína), omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin

  Naše Mise:

  1. Exportovat vysoce kvalitní zboží z orientu za konkurenční cenu pro vás.2. K práci s našimi zákazníky budovat své podnikání .3. Maximalizovat naše mezinárodní kupující s ziskovosti a konkurenceschopnosti.Prosím, vrať se brzy a navštivte nás znovu!

  Štítky: ložisko pro grafické karty, tepelný výkon kamen ventilátor, venkovní sporák, deactivators, ventilátor pro krbová kamna, lennox pece ventilátor, ventilátor kamen, dekor elektrický krb, 4 teplo powered sporák, větrák, bioethanol.

 • Recenze (1)

  • Changguojian23

   Delivery of pice безкоштовna, took for delivery 7.83 $. Shay came to the age of a Piest.

  Napsat recenzi

Související produkty