1ks Králičí Žvýkat Míč Non-toxické Timothy Trávy Chew Ball Malý Zvíře Aktivita Hrát Žvýkat Hračky Pro Králíčka, Křečka, morčata 1ks Králičí Žvýkat Míč Non-toxické Timothy Trávy Chew Ball Malý Zvíře Aktivita Hrát Žvýkat Hračky Pro Králíčka, Křečka, morčata 1ks Králičí Žvýkat Míč Non-toxické Timothy Trávy Chew Ball Malý Zvíře Aktivita Hrát Žvýkat Hračky Pro Králíčka, Křečka, morčata 1ks Králičí Žvýkat Míč Non-toxické Timothy Trávy Chew Ball Malý Zvíře Aktivita Hrát Žvýkat Hračky Pro Králíčka, Křečka, morčata 1ks Králičí Žvýkat Míč Non-toxické Timothy Trávy Chew Ball Malý Zvíře Aktivita Hrát Žvýkat Hračky Pro Králíčka, Křečka, morčata 1ks Králičí Žvýkat Míč Non-toxické Timothy Trávy Chew Ball Malý Zvíře Aktivita Hrát Žvýkat Hračky Pro Králíčka, Křečka, morčata

1ks Králičí Žvýkat Míč Non-toxické Timothy Trávy Chew Ball Malý Zvíře Aktivita Hrát Žvýkat Hračky Pro Králíčka, Křečka, morčata

159.35 Kč 86.12 Kč
Skladem
w728

Velikost: 10CM/3.94in
Balení: OPP
Sada Typ: No
Aplikace: králík, činčila a morče
Materiál: Timothy trávy
Číslo Modelu: Králík Žvýkání Míč

 • Body:

  1、Čistě Přírodní Materiál: žvýkat Tento míč je vyroben ze 100% čistého přírodního Timothy trávy. A to je non-toxické a neškodný, a je to ideální hračka pro domácí mazlíčky.

  2, Zlepšit Zubní Zdraví: S chew ball, králičí zuby neustále rostou, a oni potřebují ke žvýkání pro ústní a zubní zdraví. Tato hračka je pro vašeho králíka nebo jiné zvíře žvýkat.

  3、Eco-friendly Design: žvýkat míč nezpůsobí žádné poškození životního prostředí. A timothy tráva je přírodní biologicky odbouratelný produkt, který je mnohem lepší než jiné plastové nebo umělé králičí hračky.

  4、Široké Uplatnění: průměr hračky je cca 10CM/3.94, což je vhodné pro činčily, králíky, křečky, myši a ptáky. A velikost je ideální velikost pro válcování, skákání a hraní.

  5、Balíček Obsahuje: balíček zahrnuje 1 * timothy trávy, žvýkat míč, který může být provedeno kolem pro domácí zvířata.

  Specifikace(přibližně):

  Materiál: Timothy trávy

  Velikost: 10CM/3.94 v

  Aplikace: králík, činčila a morče

  Balení: OPP

  Balení Seznam:

  1* Timothy Tráva Míč

  Štítky: králík hračky, příslušenství morče, muži zajíček, bunny mini, křeček dům, křeček, zajíček roli hrát, gumový míč žvýkat, křeček hračky, muž zajíček.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty