16L Elektrické Batoh ULV Postřikovač Ultra Kapacita Dezinfekce Stroj Fogger mlha Stroj pro Nemocnice Domů Postřikovač 16L Elektrické Batoh ULV Postřikovač Ultra Kapacita Dezinfekce Stroj Fogger mlha Stroj pro Nemocnice Domů Postřikovač 16L Elektrické Batoh ULV Postřikovač Ultra Kapacita Dezinfekce Stroj Fogger mlha Stroj pro Nemocnice Domů Postřikovač 16L Elektrické Batoh ULV Postřikovač Ultra Kapacita Dezinfekce Stroj Fogger mlha Stroj pro Nemocnice Domů Postřikovač 16L Elektrické Batoh ULV Postřikovač Ultra Kapacita Dezinfekce Stroj Fogger mlha Stroj pro Nemocnice Domů Postřikovač 16L Elektrické Batoh ULV Postřikovač Ultra Kapacita Dezinfekce Stroj Fogger mlha Stroj pro Nemocnice Domů Postřikovač

16L Elektrické Batoh ULV Postřikovač Ultra Kapacita Dezinfekce Stroj Fogger mlha Stroj pro Nemocnice Domů Postřikovač

1 127.66 Kč 766.79 Kč
Skladem
w743

Postřikovač Typ: Batoh
Materiál: Plastové
Číslo Modelu: Vysokotlaké Postřikovače
Původ: KN(Původu)
Značka: VGEBY
Typ: Postřikovače

 • Vlastnosti:

  Vysoká účinnost elektrické batoh postřikovač ideální pro zemědělství, zahradnictví a pěstování.

  S dvojitými tryskami, může dokončit postřik kbelík vody s 8 minut, a to je více efektivní a časově úsporné než ruční rozprašovač.

  Přijala ultra-vysoký tlak self zpětnému toku membránové čerpadlo, jeho tlak může dosáhnout 6 kg (tlak obyčejných postřikovač je pouze 1-1.5 Kg).

  Snadno ovladatelný, zapněte hlavní vypínač a rukojeť přepínač pro spuštění stříkací práce.

  Batoh postřikovač s elektrickým vodní čerpadlo poháněné údržby zdarma olovo kyselina baterie pro snadné použití.

  Premium elektřiny nabíječka s automatická ochrana přebití, zkratu a opravy přes-vybití baterie funkce vysoce zvýšit baterii služby.

  Návod K Použití:

  1. Nabíjení : Nabíjení pro plné nabití baterie situace první poté, co jste obdrželi postřikovač pro bezpečný a vysoce efektivní použití. Běžný čas nabíjení je přibližně 6 hodin. S předražení ochrany funkce, bude to automaticky vypne, když je plně nabitá, chránit a prodloužit životnost baterie.

  2. Při nabíjení je nutné použít nabíječku zahrnuty v tomto balíčku se připojit k (110V-240V) napájení. Červené světlo na nabíječce, což znamená, že je nabíjení. Zelené světlo na nabíječce, což znamená, že nabíjení je v podstatě dokončena, ale síla není zcela plně v této době, a to trvá další 1-2 hodin po plně nabitá.

  3. Po každém použití (bez ohledu na čas, délka), jít domů a poplatku ihned, který bude prodloužit životnost baterie.

  4. Pokud postřikovač není používán po dlouhou dobu (při práci v zemědělství není obsazeno), to by mělo být účtovány jednou za dva nebo tři měsíce, aby zajistily, že baterie neztrácí energie, která může prodloužit životnost baterie.

  5. Musíte přidat čistou vodu v tomto postřikovač. Při přidávání kapaliny, musíte použít speciální filtr, který je vybaven s tímto zařízením.

  6. Nikdy neponořujte celý stroj do vody nebo opláchněte vodou.

  7. Po použití zemědělských chemikálií každý den, to musí být ošetřeny s vodou na pár minut k čištění kapalných částic v čerpadle.

  Specifikace:

  Stav: 100% Zbrusu Nový

  Materiál: PP

  Barva: Modrá

  Kapacita: 16L

  Provozní Tlak: 0.16-0.4 Mpa

  Rozsah: 5 metrů

  Plug Typ: US Zástrčka 110V

  Baterie: 12V 8AH

  Baterie provozní Čas: Až 5 Let

  Celková Velikost: Cca.50*37*16.5 cm/19.69*14.57*6.5 v

  Hmotnost: Přibl. 6500g

  Obsah Balení:

  1 * Elektrický Batoh Postřikovač s Příslušenstvím

  Štítky: pro domácí, ulv postřikovač, displej stojan, vysoušeč vzduchu stroj, Zahradní postřikovače, přenosný dezinfekční sprej, elektrostatický rozprašovač, zahrada batoh postřikovač, kovové batoh postřikovač, elektrostatický rozprašovač pro disenfecting.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty