132Lbs 25W Velké Nerezové Oceli BBQ, Prase, Jehně, Kuře na Rožni Pekáč Gril 132Lbs 25W Velké Nerezové Oceli BBQ, Prase, Jehně, Kuře na Rožni Pekáč Gril 132Lbs 25W Velké Nerezové Oceli BBQ, Prase, Jehně, Kuře na Rožni Pekáč Gril 132Lbs 25W Velké Nerezové Oceli BBQ, Prase, Jehně, Kuře na Rožni Pekáč Gril 132Lbs 25W Velké Nerezové Oceli BBQ, Prase, Jehně, Kuře na Rožni Pekáč Gril 132Lbs 25W Velké Nerezové Oceli BBQ, Prase, Jehně, Kuře na Rožni Pekáč Gril

132Lbs 25W Velké Nerezové Oceli BBQ, Prase, Jehně, Kuře na Rožni Pekáč Gril

4 818.86 Kč 4 481.59 Kč
Skladem
w875

Napětí (V): 220V
Certifikace: CE
Výkon (W): 25W
Číslo Modelu: LQ-BBQ5AKYL60KG01
Značka: VEVOR

 • 132Lbs 25W Velké Nerezové Oceli BBQ, Prase, Jehně, Kuře na Rožni Pekáč Gril Popis Výrobku gril grilování gril je ideální pro obchodní a domácí použití, stejně jako sociální BBQ strany. Ideální pro pečení velkých hře až 132 liber (60 kg). Reflexní povrch rám z nerezové oceli odráží a zaměřuje se teplo z uhlí na maso. Těžké pražení vidlice by mohla nést mnohem maso kousky, takže si můžete vychutnat více chutí najednou. 3 chromované mřížky vytvořit celkem pečení povrch 38.7" x 15.7" (985 x 400 mm).

  Funkce, Konstrukce z Nerezové Oceli Heavy-duty a vysoce kvalitní nerezové oceli zajišťuje vynikající odolnost této GRILOVACÍ jehněčí plivat seznam. Vysoké teploty a odolné proti korozi, jako je non-deformace materiálu je také snadno čistí a odolné proti rzi. Tvrdé a stručné rám zjednodušuje proces montáže. 132 LBS Schopnosti mnohem více univerzální gril sada, ve srovnání s malý objem nich. S nosností až 132 liber (60 kg odpovídajícím způsobem) a 25W silný elektrický motor pro velké pečeně, zjistíte, vaření celé kuře, sele, krůta, jehněčí a mnoho dalších zvířat s téměř žádné úsilí. Heavy Duty Rožeň pevná a tuhá rožeň drží celý zvířat na pečení. Širší ubytování z obou stran zvyšuje simultánní vaření kapacita upéct více masa. Můžete si vybrat přidat další potraviny, pokud je tam ještě spousta místa. Blokovací Kolečko prase jehně plivat pekáč je připevněna čtyři kolečka pro přenositelnost. Dvě z těchto kol lze uzamknout jednoduše šlapat na brzdy, které pomáhají zůstat stability během celé pečené období a vytvořit lepší BBQ zkušenosti Rozšířené přední Sklo snížením vítr a nečistoty obstrukce, zesílené nerezové oceli přední sklo prodlužuje doba hoření a prohlubuje dobu vaření. Tento obskurní, ale působivé součástí bude také snížit dobu vaření, ušetřit uhlí a přidat chuť kouře Nastavení Výšky Devíti-fáze nastavení výšky mohou být realizovány regulací polohy rožeň, jako flexibilní funkce mění topný výkon rozsah, aby se vešly na pečení poptávky podle různých množství a tloušťka zatížení.

  O VEVOR

  Taicang Vevor Strojní Zařízení CO.,LTD .Jsme provozuje více než 1000 druhy strojů, zařízení, výrobků,a zabývá přeshraničním podnikání na 10 let.V současné době máme více než 200 zaměstnanců.

  Náš koncept je na Trhu-orientované, založené na zákaznický servis

  Během let praxe jsme získali cenné zkušenosti v oblasti mechanických zařízení průmyslu,což nám dává příležitost sloužit firem z různých zemí. V budoucnu,budeme dát plnou hru na naše silné stránky v mechanické zařízení průmyslu,a aktivně se podílet na výstavbu Ekonomické Pásu Silk Road a 21. Století Námořní Silk Road sdílet vysoce kvalitní výrobní kapacity a vzájemného prospěchu.

  Štítky: aventurin kámen, sony dcr moc, kuře pečené, žena pražírny, prase plivat, Ploché pánvi, elektrický rožeň, silikonové kuřecí pekáč, mini pražírna, kuřecí grill stroj.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty