Lanparte 19mm Systém Quick Release Cine Objektiv Fotoaparátu Držáku s 3/8 šroub Lanparte 19mm Systém Quick Release Cine Objektiv Fotoaparátu Držáku s 3/8 šroub Lanparte 19mm Systém Quick Release Cine Objektiv Fotoaparátu Držáku s 3/8 šroub Lanparte 19mm Systém Quick Release Cine Objektiv Fotoaparátu Držáku s 3/8 šroub Lanparte 19mm Systém Quick Release Cine Objektiv Fotoaparátu Držáku s 3/8 šroub

Lanparte 19mm Systém Quick Release Cine Objektiv Fotoaparátu Držáku s 3/8 šroub

2 622.98 Kč
Skladem
w903

Číslo Modelu: LS19
Značka: LanParte
Balíček: Ano

 • Lanparte 19mm Systém Quick Release Cine Objektiv Fotoaparátu Držáku s 3/8 šroub

  POPIS

  Univerzální Objektiv Podpora (19mm)

  Podporuje těžký objektiv při použití 19mm studio tyče. Rychloupínací design umožňuje kameraman pro montáž a odstraní ji do 3 sekund. Obsahuje 3/8-16 víčkem pro připevnění na stativ obojky a některé kino čočky.

  HLAVNÍ FUNKCE

  l 19 mm rychloupínací svěrka

  l Výškově nastavitelné

  SPECIFIKACE

  Rozměry: 161*40*34 mm

  Balení A Doprava

  Informace O Společnosti

  Lanparte je výrobce pro filmařské kamery soupravy a příslušenství. Dodáváme pro kit pro Sony FS5&A7 série, Panasonic GH4 GH5, Canon, a Blackmagic URSA mini kamery.

  LanParte návrhy výrobků do volného fotoaparátu, a tak vám pohodlné zkušenosti fotografování.

  Primární produkty linie zahrnuje fotoaparát soupravy, follow focus, matte box, gripy a magické zbraně, ovladač fotoaparátu a power solutions. Kromě toho, že jsme se vytvořit produkty linie 19mm série.

  Lanparte má dlouholeté zkušenosti ve výzkumu, vývoji Filmové zařízení. Máme skvělý tým, který zaručí nejlepší kvalitu a služby zákazníkům

  Štítky: lukostřelba mount, 95 mm krytka objektivu, fotoaparát deska, lukostřelba úrovni, foto příslušenství lentes, rychloupínací deska, egypt lentes, lentes oppo, Blok Luk, len cap.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty