12V 178DB Super Hlasité Dual Auto Trubku Elektronicky Řízené auto Auto Motocykl Nákladní Vlak Vzduchové Houkačky s Kompresorem 12V 178DB Super Hlasité Dual Auto Trubku Elektronicky Řízené auto Auto Motocykl Nákladní Vlak Vzduchové Houkačky s Kompresorem 12V 178DB Super Hlasité Dual Auto Trubku Elektronicky Řízené auto Auto Motocykl Nákladní Vlak Vzduchové Houkačky s Kompresorem 12V 178DB Super Hlasité Dual Auto Trubku Elektronicky Řízené auto Auto Motocykl Nákladní Vlak Vzduchové Houkačky s Kompresorem 12V 178DB Super Hlasité Dual Auto Trubku Elektronicky Řízené auto Auto Motocykl Nákladní Vlak Vzduchové Houkačky s Kompresorem 12V 178DB Super Hlasité Dual Auto Trubku Elektronicky Řízené auto Auto Motocykl Nákladní Vlak Vzduchové Houkačky s Kompresorem

12V 178DB Super Hlasité Dual Auto Trubku Elektronicky Řízené auto Auto Motocykl Nákladní Vlak Vzduchové Houkačky s Kompresorem

953.24 Kč 572.03 Kč
Skladem
w989

Původ: KN(Původu)
Typ Položky: Multi-tone & Claxon Rohy
Typ Materiálu: Žehlička
Speciální Funkce: NIC

 • Popis

  Napětí: 12V

  Pracovní Tlak: 0.3 - 0,9 Mpa, 0.42 - 0.68 Mpa

  Rozsah Přizpůsobení Teploty: - 40 + 80 ℃

  Životnost: Více než 100.000 krát

  Proud: 5A

  Hladina akustického tlaku: 178 DB

  Ráže: 90 MM

  Materiál: Kov

  Air Horn Barva: Černá

  Kompresor Barva: Červená

  Vlastnosti:

  - Přímo připojen k napájení může být použit.

  - Tento produkt je použitelný pro všechna vozidla a lodě s zdroj vzduchu zařízení.

  - Roh zdroj vzduchu by měl být zaveden přímo z válců pro lepší kvalitu zvuku, válce musí být neustále vypustit vodu, aby vliv na životnost elektromagnetického ventilu.

  - Zvučný kvality, dálkový přenos.

  - Vysoká citlivost a dlouhou životnost.

  Poznámky:

  - Elektromagnetický ventil vzduchové potrubí spoj by měl být pečlivě utažené, někdy blokován filtr net v používání, a měla by být vždy vyčištěny tak, aby vliv na kvalitu zvuku.

  Společný Problém Natáčení Klakson:

  - Klakson je zařízení, často používané v řízení. Pokud horn selže, bude to nepohodlné jízdy. Když roh je stisknuto tlačítko na volantu nebo jiné pozice, proud z baterie bude proudit přes smyčku na elektromagnetické cívky relé houkačky. Když elektromagnetické cívky přitáhne relé je pohybující se kontaktní spínač zavřít, proud bude proudit na roh. Elektrický proud způsobí, že elektromagnet uvnitř roh do práce, což způsobuje vibrační membrána vibrovat a produkovat zvuk.

  - V mnoha problémů, s reproduktorem, problém je obvykle chyba reproduktoru sám. Zvláště, tam jsou některé vady v montážní poloze horn navrhl některé vozy. Když prší, je snadné, aby se roh mokrý od deště, způsobují škody na roh. Můžete odkazovat na následující kroky, když dojde k selhání.Někdy nezvoní spínač houkačky, pokud horn někdy prsten, někdy nezvoní, je spínač houkačky vnitřní kontakt není dobré, některé je také roh sám problém.

  - Skřípavý zvuk je většinou kvůli špatný kontakt zástrčky, zejména každý kontakt kolem řídící disk, který je snadno se nosí vzhledem k častému použití.

  - Nejprve zkontrolovat pojistky, jestli to pojistky, pak odpojit klakson plug a s použitím multimetru změřte, zda existuje elektrické energie, když je stisknutý spínač houkačky. Pokud není elektřina, podívejte se na roh kabelového svazku a relé. Pokud je elektřina, to je problém roh sám. V této době, můžete také zkusit nastavit seřizovací matici na roh, aby zjistil, jestli to může znít. Pokud to stále nevypadá, budete muset nahradit roh. Balení obsahuje

  1 x Air Horn

  1 x Příslušenství

  1 x Kompresor

  Štítky: air horn vlak, klakson hlasitý, vlak roh dítě, horn vlak, roh, kovové vlak roh, ocelové vlak roh, roh kamionu, 12v klakson, audi vlak roh.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty